Wczytuję dane...
Rzęsy we wszystkich kolorach tęczy? Dlaczego nie! Tak barwna paleta sprawdzi się idealnie przy tworzeniu stylizacji artystycznych i wieczorowych.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Tęczowe szaleństwo

Nie sprawdzą się raczej na co dzień, ale ten bajkowy efekt to świetny wybór na letnią imprezę, czy festiwal. Dzięki tęczowym rzęsom będziesz mogła wykazać się niezwykłą kreatywnością, tworząc niezapomnianą stylizację. Z nimi osiągnięcie efektu baśniowej wróżki czy rajskiego ptaka jest możliwe.

Rzęsy Tęczowe Norki

Syntetyczne Rzęsy Tęczowe Norki to kompozycja wielobarwnych rzęs cechujących się wytrzymałością i elastycznością. Rzęsy są niezwykle lekkie i wygodne w noszeniu. Co ciekawe, ich kolor ujawnia się dopiero w świetle dziennym. W sztucznym z kolei rzęsy przybiorą barwę głębokiej czerni. Rzęsy Noble Lashes są odporne na wiele czynników zewnętrznych. Wysoka temperatura czy wilgoć nie powodują odkształceń. Rzęsy zachowują swoją strukturę, miękkość i połysk. Dzięki temu doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi i nie stanowią dla nich obciążenia. Są łatwe nie tylko w aplikacji. Dzięki pięknemu wyprofilowaniu układają się w oszałamiające wachlarze.Paleta Noble Lashes

Opakowanie doskonale zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniami mechanicznymi i odkształceniami. Transport i przechowywanie rzęs nie spowoduje negatywnych skutków. Paleta została zaprojektowana tak, aby ułatwić pracę. Rzęsy umieszczone są na specjalnej taśmie, która umożliwia odklejanie pojedynczych lub kilku sztuk jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm. Dostępne są różne grubości. Dzięki zróżnicowaniu długości i grubości będziesz mogła osiągnąć efekt, który zachwyci nawet najbardziej wymagające klientki. 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...