Wczytuję dane...
Ten wyjątkowo piękny odcień zieleni może stanowić oszałamiające obramowanie dla oczu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

W kolorze malachitu

Ten wyjątkowo piękny odcień zieleni może stanowić oszałamiające obramowanie dla oczu. Ten wyjątkowy kolor fantastycznie podkreśli zielone lub piwne tęczówki. Doskonale sprawdzi się w wieczorowej stylizacji rzęs. Jako barwny akcent może nadać charakteru codziennemu wizerunkowi. Jest to kolor, który pokochają kobiety ceniące odwagę i oryginalność.

Rzęsy Malachitowe Norki

Charakterystyczną cechą syntetycznych rzęs w kolorze malachitu jest ich wytrzymałość i elastyczność. Rzęsy Norki są odporne na odkształcenia. Zachowają swój profil i strukturę, nawet gdy będą wystawione na działanie wilgoci i wysokiej temperatury. Dodatkowo nie stanowią obciążenia dla rzęs naturalnych. Eleganckie wygięcie sprawia natomiast, że fantastycznie się ze sobą komponują. Rzęsy są miękkie, niezwykle lekkie i prawie niewyczuwalne podczas noszenia. Nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Niezwykły odcień zieleni ujawni się dopiero w świetle dziennym. W sztucznym z kolei rzęsy będą sprawiały wrażenie czarnych. Noble Lashes to gwarancja produktu o wysokiej jakości.Paleta Noble Lashes

Paleta doskonale zabezpiecza rzęsy przed ewentualnymi uszkodzeniami i pozwala na ich bezpieczne przechowywanie. Specjalna taśma, która jest solidnie przymocowana do spodu palety, utrzymuje rzęsy w odpowiedniej pozycji. Rzęsy są przyklejone na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie stanowi żadnego problemu. Możliwe jest odklejanie zarówno pojedynczych rzęs, jak i kilku jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm. Dostępne są różne grubości: 0,07, 0,10 lub 0,15 mm. Dzięki tej różnorodności będziesz mogła dobrać rzęsy odpowiednie do urody klientki i stworzyć zachwycającą stylizację.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...