Wczytuję dane...
Oszałamiająco piękny odcień zieleni mocno podkreśli oczy. Malachitowe rzęsy wyróżnią z tłumu każdą kobietę.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Malachitowy czar

Oszałamiająco piękny odcień zieleni mocno podkreśli oczy. Malachitowe rzęsy wyróżnią z tłumu każdą kobietę. Tak niesamowity kolor z pewnością przyciągnie wiele spojrzeń. Rzęsy w kolorze malachitu pozwolą Ci na stworzenie niezwykle kreatywnych i oryginalnych stylizacji. Kolor ten sprawdzi się w połączeniu z zielonymi lub piwnymi oczami. Pomimo jego uroku jest to odcień tak nietypowy, że będzie stanowił wyzwanie dla każdej stylistki rzęs.

Rzęsy Malachitowe Norki

Cechą wyróżniającą syntetyczne rzęsy w kolorze malachitu jest ich wytrzymałość i elastyczność. Woda, łzy, pot i wysoka temperatura nie powodują zniekształceń. Rzęsy Norki zachowują swój profil i strukturę. Dodatkowo nie stanowią obciążenia dla rzęs naturalnych. Eleganckie wygięcie sprawia natomiast, że doskonale razem wyglądają. Najbardziej niezwykłą cechą jest zmiana barwy w zależności od światła - w sztucznym będzie to kolor czarny, a w dziennym uwydatni się malachitowy odcień. Rzęsy są miękkie, lekkie i prawie niewyczuwalne podczas noszenia. Są także całkowicie bezpiecznie dla zdrowia. Produkty Noble Lashes to gwarancja jakości, która spełni wymagania profesjonalnych stylistów.

Paleta Noble Lashes

Paleta doskonale zabezpiecza rzęsy przed uszkodzeniami mechanicznymi i pozwala na ich bezpieczne przechowywanie oraz transport. Specjalna taśma, która jest solidnie przymocowana do spodu palety, utrzymuje rzęsy w odpowiedniej pozycji. Rzęsy są przyklejone na tyle delikatnie, że można je z łatwością odkleić. Możliwe jest zarówno odklejanie pojedynczych rzęs, jak i kilku sztuk jednocześnie. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,15 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...