Wczytuję dane...
Mocne podkreślenie oczu przyciąga uwagę, a kolorowe rzęsy to świetny sposób, aby wyróżnić się z tłumu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Kolorowe rzęsy

Wyrazisty akcent z pewnością fantastycznie sprawdzi się w wieczorowej stylizacji, podkreślając kolor tęczówki. Z kolei delikatne podkreślenie kolorem kącików oczu sprawdzi się także na co dzień.

Rzęsy Zielone Norki

Syntetyczne Rzęsy Zielone Norki są przede wszystkim wytrzymałe, lśniące i elastyczne. Ich najbardziej niezwykłą cechą jest to, że w świetle sztucznym wyglądają jak czarne. Dopiero światło dzienne podkreśla ich piękną, zieloną barwę i połysk. Profil, miękkość i struktura sprawiają, że świetnie podkreślają kolor oczu i spojrzenie. Rzęsy są lekkie i fantastycznie wyglądają w połączeniu z naturalnymi. Dodatkowo zachowują swój kształt i formę wachlarza. Dzięki nim stworzysz oryginalną stylizację, która spełni wymagania każdej klientki.

 

 

Paleta Noble Lashes

Taśma zabezpieczająca rzęsy jest mocno przymocowana do spodu palety. Odklejanie rzęs nie sprawia żadnego problemu - łatwo można odkleić je pojedynczo lub kilka sztuk jednocześnie. Opakowanie pozwala na bezpieczny transport produktu bez narażania na uszkodzenia czy odkształcenia. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubości 0,07, 0,10 lub 0,20 mm. Dostępna jest również paleta rzęs o długości od 9 do 13 mm i grubości 0,15 mm.

Bezpieczne i profesjonalne produkty Noble Lashes

Rzęsy Noble Lashes są wytrzymałe, łatwe w aplikacji oraz odporne na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Jest to produkt wysokiej jakości i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Szeroka gama produktów i akcesoriów oferowanych przez Noble Lashes uczyni Twoją pracę łatwiejszą i szybszą, a efekt będzie oszałamiający.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...