Wczytuję dane...
Jeśli poszukujesz profesjonalnych, syntetycznych rzęs, linia Smart jest stworzona właśnie dla Ciebie. Rzęsy Mink cechuje wysoka jakość, która zadowoli nawet profesjonalnych stylistów.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Mink Smart

Dzięki pięknemu wyprofilowaniu, elastyczności i połyskującej strukturze doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi. Ich lekkość sprawia, że są komfortowe i wygodne podczas noszenia. Są odporne na odkształcenia i łatwo układają się w piękne wachlarze. Dzięki różnym długościom rzęs możesz odpowiednio je dopasować i uzyskać niezwykle elegancki efekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Rzęsy Mink Smart możesz stosować w jednej aplikacji razem z rzęsami Mink Express z dużej palety.

Rzęsy Mink Smart Noble Lashes

 

Nowe opakowanie

Mniejsze niż dotychczas opakowanie zawiera dwanaście rzędów rzęs. Dostępne są różne długości: od 9 do 14 mm. Taśma przytwierdzona do spodu opakowania zabezpiecza rzęsy na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie sprawia żadnego problemu. Możesz odklejać rzęsy zarówno pojedynczo, jak i po kilka jednocześnie. Dzięki nowej palecie przechowywanie produktu jest znacznie łatwiejsze i nie musisz martwić się o ewentualne, mechaniczne uszkodzenia lub odkształcenia. Mniejsze opakowanie to również niższa cena, co z kolei umożliwia zakup większej ilości rzęs różnej długości i grubości.

Oznaczenia długości rzęs Noble Lashes

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Korzystając z produktów Noble Lashes, nie ryzykujesz zdrowiem i bezpieczeństwem klientek. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Rzęsy są odporne na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Dzięki naszej szerokiej ofercie będziesz mogła dobrać odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Użycie profesjonalnych produktów ułatwi pracę i pozwoli osiągnąć powalający efekt.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...