Wczytuję dane...
Rzęsy pełnią bardzo ważną, ochronną funkcję dla oczu. Te, niewielkie, cienkie włoski są też ich niezaprzeczalną ozdobą i podkreślają głębię spojrzenia.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Modne i praktyczne przedłużanie rzęs

Tę metodę stosują zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety. Obecnie każda z pań może skorzystać z usług wykwalifikowanej stylistki rzęs, która doradzi najlepsze rozwiązania i w profesjonalny sposób wykona zabieg. Odpowiedni dobór koloru, grubości i długości sztucznych rzęs zagwarantuje zarówno piękną i wyraźną oprawę oka, jak i stanie się praktycznym sposobem przyspieszenia wykonywania codziennego makijażu, bowiem rzęsy nie wymagają dodatkowego malowania tuszem.

Różne rodzaje rzęs

Rzęsy nie zawsze wyglądają tak, jak oczekują tego kobiety. Z pomocą przychodzi branża beauty oferująca szeroką gamę różnorodnych produktów do pielęgnacji i odżywienia rzęs oraz ich syntetycznych zamienników, które doskonale komponują się z naturalnymi włoskami. Rozmaite długości, grubości oraz profile sprawiają, że profesjonalna stylistka może stworzyć efekty doskonale naśladujące naturalne piękno rzęs, które podkreślą kształt i barwę oczu, nadając im atrakcyjny wygląd bez wrażenia sztuczności.

Rzęsy Y Lashes B 0,10

Model rzęs Y Lashes B 0,10 jest używany w metodzie 2:1/2D. Składa się z dwóch pojedynczych włosków sklejonych u podstawy z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony tworzącymi charakterystyczny kształt litery Y. Elastyczne rzęsy są przyklejone delikatnie do specjalnej taśmy, a ułożone w rzędach na paletce ułatwiają szybką aplikację. Opakowanie rzęs Y Lashes B 0,10 zawiera 16 rzędów rzęs o długości od 8 do 14 mm.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...