Wczytuję dane...
Zabieg przedłużania rzęs od lat jest jednym z najpopularniejszych sposobów na modny i atrakcyjny wygląd.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Modne i praktyczne przedłużanie rzęs

Tę metodę stosują zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety. Obecnie każda z pań może skorzystać z usług wykwalifikowanej stylistki rzęs, która doradzi najlepsze rozwiązania i w profesjonalny sposób wykona zabieg. Odpowiedni dobór koloru, grubości i długości sztucznych rzęs zagwarantuje zarówno piękną i wyraźną oprawę oka, jak i stanie się praktycznym sposobem przyspieszenia wykonywania codziennego makijażu, bowiem rzęsy nie wymagają dodatkowego malowania tuszem.

Różne rodzaje rzęs

Rzęsy pełnią bardzo ważną, ochronną funkcję dla oczu. Te, niewielkie, cienkie włoski są też ich niezaprzeczalną ozdobą i podkreślają głębię spojrzenia. Nie zawsze jednak wyglądają tak, jak oczekują tego kobiety. Z pomocą przychodzi branża beauty oferująca szeroką gamę różnorodnych produktów do pielęgnacji i odżywienia rzęs oraz ich syntetycznych zamienników, które doskonale komponują się z naturalnymi włoskami. Rozmaite długości, grubości oraz profile sprawiają, że profesjonalna stylistka może stworzyć efekty doskonale naśladujące naturalne piękno rzęs, które podkreślą kształt i barwę oczu, nadając im atrakcyjny wygląd bez wrażenia sztuczności.

Rzęsy Y Lashes B 0,10

Model rzęs Y Lashes B 0,10 jest używany w metodzie 2:1/2D. Składa się z dwóch pojedynczych włosków sklejonych u podstawy z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony tworzącymi charakterystyczny kształt litery Y. Elastyczne rzęsy są przyklejone delikatnie do specjalnej taśmy, a ułożone w rzędach na paletce ułatwiają szybką aplikację. Opakowanie rzęs Y Lashes B 0,10 zawiera 16 rzędów rzęs o długości od 8 do 14 mm.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...