Wczytuję dane...
Chcesz zapewnić swoim klientkom najlepszą jakość wykonywanych usług? Zdecyduj się na produkty z asortymentu Noble Lashes! Oferujemy Ci wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania stylizacji rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.


Miękkie i elastyczne rzęsy Mink Smart

W naszym asortymencie znajdziesz również syntetyczne rzęsy, które prezentują się niczym te z norek, a są wyprodukowane z dbałością o los zwierząt. Oferujemy Mink Smart C zamknięte w niewielkim opakowaniu, w którym znajduje się 12 rzędów. Bez obaw stosuj je z rzęsami zamkniętymi w większej palecie. Rzęsy Mink Smart charakteryzują się pięknym blaskiem oraz miękkością, która gwarantuje klientce komfort.


 

Sprawdź akcesoria niezbędne do stylizacji rzęs

Rzęsy Mink Smart są elastyczne, dlatego idealnie komponują się z naturalnymi rzęsami klientki. Musisz jednak zadbać o właściwie przeprowadzony zabieg przedłużania, którego ważnym elementem jest dobór kleju. Preparat może być szybkoschnący – to idealne rozwiązanie, jeśli masz wiele klientek, a nie chcesz narazić ich na zbyt długie oczekiwanie w kolejce. Komfort podczas stylizacji rzęs zapewni klej o słabszym zapachu, a jednocześnie wyjątkowych właściwościach wiążących.


Stylizacja rzęs – co jeszcze będzie Ci potrzebne?

Choć dobry klej jest wyjątkowo ważny, to nie on jedyny zadecyduje o komforcie i efektach pracy. Przedłużanie rzęs będzie przyjemniejsze dzięki odpowiednim akcesoriom, wśród których znajduje się kamień nefrytu. Posłuży Ci on jako podkładka na klej. Do jego zalet należy zimna powierzchnia, która zapobiega wysychaniu preparatu. Wygodna podstawka to również model w formie pierścionka – może być wykonany z kryształu lub tworzywa sztucznego. Taka podstawa pozwoli Ci mieć klej zawsze pod ręką, co usprawni stylizację rzęs.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...