Wczytuję dane...
Kleje do rzęs – ogólne środki ostrożności

Kleje do rzęs – ogólne środki ostrożności

Przechowywanie

Trzymać z dala od wilgoci, promieni słonecznych oraz ciepła. Po każdym użyciu szczelnie zakręcić. Klej musi być przechowywany w chłodnym i zacienionym miejscu, najlepiej w woreczku termo-izolacyjnym, by zapobiec dostaniu się wilgoci.

Uwaga!

Nie przetrzymuj otwartego kleju w lodówce! Po naruszeniu uszczelki kleju , jego konsystencja może się zmienić jeśli zostanie przełożony z lodówki do pomieszczenia o temperaturze pokojowej. Wilgoć z lodówki spowoduje, że klej się zagęści. Rekomendujemy wilgotność na poziomie 50-60%. W lodówce może być przechowywany tylko nieotwarty klej. Przed odkręceniem zakrętki, należy go odwilżyć i przyzwyczaić do temperatury pokojowej. Wystarczy wyciągnąć klej z lodówki i otworzyć go całkowicie dopiero po minimalnie 4 godzinach.

Termin ważności

Nieotwarty klej zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy, natomiast otwarty od 2 do 3 miesięcy.

Reklamacja

Do zamówień dodajemy tylko świeże i nieotwierane kleje. Ich dostawy mają miejsce co 2 – 4 tygodnie, ponieważ produkujemy je w małych ilościach, aby zawsze były świeże. Wymieniamy klej na nowy, jeśli faktycznie okazałby się w jakiś sposób zepsuty. W sprawie niewłaściwości prosimy kierować do nas wiadomości mailowo.