Wczytuję dane...

Nowa linia produktów na bazie natury - wywiad

Nie możemy się już doczekać premiery naszej najnowszej kolekcji produktów inspirowanych naturą. To kolejny wielki projekt naszej marki, po akcji rzęs Eco Volume Lashes w biodegradowalnych opakowaniach. Za naszymi produktami stoi najwyższa jakość i produkcja w Polsce! Nasze laboratoria skupiły się na formule opartej na aktywnych składnikach pochodzenia naturalnego. Jesteśmy pewni, że najnowsza linia produktów skradnie Wasze serca. Dlaczego? Zapytaliśmy o to Pawła Wojciechowskiego, CEO marki Noble Lashes.

 

 

Noble Lashes nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejną nowością. Czy może nam Pan zdradzić coś więcej na temat nowej, tajemniczej linii?

 

Zdecydowanie, nie zatrzymujemy się i działamy dalej. Zawsze mówię, że zmiany to nieodłączna część biznesu. W tym przypadku jestem pewien, że to zmiana na lepsze, która zaprocentuje w przyszłości. Nowa linia produktów to kolejne spotkanie Noble Lashes z naturą. Promocja ekologicznego spojrzenia na branżę przedłużania rzęs jest dla nas bardzo ważna. Tym bardziej cieszy nas fakt, że niektóre firmy z branży podążają naszą drogą.  

 

 

W zeszłym roku zadebiutowały rzęsy Eco Volume Lashes. Czy nowa linia zagwarantuje nam równie wielkie zaskoczenie?

 

Jestem pewien, że tak. Rok temu stylistki bardzo dobrze przyjęły linię rzęs Eco Volume. To zmotywowało nas do jeszcze cięższej pracy nad produktami z linii BIO. Mimo tego był to tak złożony projekt, że jego premierę przekładaliśmy w czasie wielokrotnie. Ale udało się.

Jestem ogromnie dumny ze wspólnej pracy całego zespołu Noble. Szukanie odpowiednich składników, testowanie najefektywniejszych receptur i tworzenie tomów dokumentacji dla wielu różnych produktów jednocześnie, było dla nas nie lada wyzwaniem. Dzięki zaangażowaniu naszych instruktorek i wytężonej pracy naszych chemików i personelu laboratoryjnego, udało nam się stworzyć rewelacyjne i w pełni naturalne produkty.

  

Naturalne składniki w kosmetykach Noble Lashes

 

Produkcja w Polsce to bardzo duży krok dla marki Noble Lashes, dlaczego zdecydował się Pan na takie przedsięwzięcie? 

 

Produkcja w Polsce to faktycznie duży krok, jednak daje nam większe możliwości niż zlecanie produkcji zagranicznym fabrykom. Tworzenie receptur, które świetnie działają, a jednocześnie zawierają naturalne składniki to długi i złożony proces. Ciężko jest nim zarządzać, jeśli nie ma się na miejscu swojego laboratorium. Nowa linia to dla nas tak ważna inwestycja, że chcieliśmy mieć nadzór nad każdą częścią procesu, od tworzenia koncepcji produktu, po recepturowanie, dobór dostawców składników, na produkcji kończąc.

Wiemy, jak ważna dla klientek jest jakość i niezawodność produktów. Nie ma dla stylistki gorszej sytuacji niż sypiące się rzęsy lub zmiany alergiczne oczu klientki. Dlatego poświęciliśmy niemal 1,5 roku, aby stworzyć produkty naturalne, jednocześnie ułatwiające pracę stylistce rzęs.

I mimo tego, że inwestycja w samo stworzenie produktów z linii BIO wyniosła niemalże milion złotych to wiem, że jest to coś, co się opłaci, bo gwarantuje bezpieczeństwo i przewidywalność stylistkom. Dodatkowo ważnym dla mnie elementem, który skłonił mnie do decyzji o produkcji w Polsce, jest wspieranie naszej krajowej gospodarki.    

  

 

Czy to prawda, że zamawiając przesyłkę klientki otrzymują małą "zapowiedź" nowej linii?

 

Tak, już teraz zamawiając u nas przesyłkę dodajemy do niej saszetkę z "prezentem". Jest nią jeden z produktów naszej najnowszej kolekcji. Feedback jaki otrzymujemy od naszych klientek jest bardzo pozytywny, dlatego tym bardziej nie możemy doczekać się premiery. 

 

 Nowa linia kosmetyków Noble Lashes

 

Nowa linia produktów trafi do sprzedaży online i w partnerskich sklepach stacjonarnych już 6 marca o godzinie 15.00. Z niecierpliwością czekamy na debiut najnowszej gamy produktów i opinie naszych klientek.

Dołącz do nas, skorzystaj z promocji i jako pierwsza zamów produkty podczas premiery już w ten weekend ONLINE!