Wczytuję dane...

O czym zapomniał Leonardo?

O czym zapomniał Leonardo? - takie pytanie postawiliśmy przed Wami 17 września. Właśnie wtedy rozpoczęliśmy kampanię, jakiej jeszcze w branży przedłużania rzęs nigdy nie było. Kraków ozdobiły bilbordy z nurtującym pytaniem, a rzęsy ozdabiały samochody Traficar.
Wiele z Was zadawało sobie pytania: co autor miał na myśli? Kim jest Leonardo? Kto za tym wszystkim stoi? Co promuje owiana tajemnicą kampania?


24 września zaspokoiliśmy Waszą ciekawość. Tego dnia na stronie oraz kanale YouTube Noble Lashes pojawił się długo wyczekiwany spot, który był odpowiedzią. Nasza kampania jest dedykowana każdej stylistce rzęs, która na co dzień upiększa spojrzenia kobiet. Kampania jest ukłonem w stronę tych niezwykłych, utalentowanych osób i przedstawia je jako prawdziwe artystki - mistrzynie pęsety! W każdej z ich prac można dostrzec zaangażowanie, pasję i miłość do stylizacji rzęs. Nie trudno się dziwić, że upiększone przez stylistki spojrzenia tysięcy kobiet to prawdziwe dzieła sztuki. 

Stylistka pokazana w spocie podziwiając wystawę w galerii sztuki dostrzega obraz, którym jest Dama z gronostajem autorstwa Leonarda da Vinci. Stylistka przez chwilę przygląda się obrazowi i zauważa, że Cecylii Gallerani czegoś brakuje. Wie, że jej rolą jest to naprawić. Kto inny mógłby to zrobić, jak nie ona? Wyjmuje z torebki pęsetę oraz klej i zabiera się do pracy.


To właśnie o niej opowiada spot. Pokazujemy w nim, że profesja stylistki rzęs nie wiąże się jedynie z doklejaniem rzęs. Stylistka rzęs jest osobą nietuzinkową, wyjątkową, nieco szaloną ale też perfekcyjną i chcącą udoskonalać oraz upiększać świat. Spot opowiada o odważnych i pewnych siebie kobietach. Kobietach, które nie boją się wyzwań i doskonale wiedzą czego chcą. Tylko stylistka rzęs jest na tyle odważna, by poprawić dzieło prawdziwego mistrza Leonarda da Vinci. Kilka sprawnych ruchów pesetą i obraz nabiera głębi. Spojrzenie Damy z łasiczką nigdy nie wyglądało tak hipnotyzująco i zalotnie.


Stylistka, tak jak Leonardo, to osoba wszechstronnie uzdolniona. Leonardo był konstruktorem, malarzem, rzeźbiarzem, muzykiem i matematykiem. Stylistka jest artystką, przedsiębiorcą, księgową, managerem, psychologiem i często pedagogiem. Potrafi dobrać nie tylko rzęsy do kształtu oka, ale prowadzić firmę, zatrudniać ludzi, dawać swoim klientkom radość i budzić w nich, często wypaloną już, pewność siebie i odwagę. Swoją energią i zapałem potrafi zarażać oraz pobudzać do działania i pozytywnej zmiany swoje klientki.

Bez obaw... to nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla Was. Oczywiście chcieliśmy sprawić, aby stylistki rzęs czuły się wyjątkowe każdego dnia, ale jednego dnia w roku w sposób jeszcze bardziej wyjątkowy. Dołożyliśmy wszelkich starań i...

OFICJALNIE ogłaszamy dzień 24 września Światowym Dniem Stylistek Rzęs! Właśnie tego dnia każda stylistka rzęs będzie mogła celebrować swoje własne święto! Mamy nadzieję, iż nasza kampania sprawi, że wszystkie stylistki rzęs będą wiedziały jak bardzo cenimy ich zawód oraz jak są dla nas ważne!


A czy Ty odważyłabyś się przedłużyć rzęsy słynnej Damie z gronostajem?


Cały spot możesz obejrzeć tutaj: 
KLIK