Wczytuję dane...

BIO Cleanery

Piękne, długie rzęsy to marzenie każdej kobiety. Nie zawsze jednak naturalne rzęsy okazują się zadowalające pod względem długości, skrętu czy gęstości. Upragnione efekty można uzyskać z pomocą sztucznych rzęs i różnorodnych metod przedłużania. W przypadku wybranego zabiegu ważne jest nie tylko odpowiednie wykonanie samego doczepiania rzęs, ale także przygotowanie naturalnych rzęs jako podłoża. W tym celu niezbędne są właściwe preparaty, takie jak prezentowane w tej kategorii BIO Cleanery, które zapewniają oczyszczenie, odtłuszczenie powierzchni oraz lepszą przyczepność sztucznych włosków. W konsekwencji ich zastosowanie znacząco wpływa na trwałość i rezultaty wykonanego zabiegu.

BIO Cleaner – jakie są jego właściwości?

Podczas każdego zabiegu stylizacji rzęs istotną rolę odgrywa ich odpowiednie przygotowanie. Zarówno przez przedłużaniem, jak i zagęszczaniem konieczne jest prawidłowe oczyszczenie naturalnych rzęs. Od ich właściwej pielęgnacji zależy bowiem trwałość i łatwość aplikacji oraz wymarzony, końcowy efekt. W pierwszym kroku należy usunąć resztki makijażu, a następnie dokładnie przygotować powierzchnię rzęs za pomocą BIO Cleanerów. Tego rodzaju preparaty gwarantują bardzo pozytywny wpływ na poziom przyczepności rzęs syntetycznych. Pozwalają doskonale odtłuścić naturalne rzęsy i usunąć z nich z nałożone wcześniej kosmetyki, a także łój i sebum.

BIO Cleaner – preparat do oczyszczania

BIO Cleanery to produkty, których nazwa pochodzi od angielskiego słowa „clean”, co oznacza „czyścić”. Preparaty z tej kategorii mają płynną, rzadką konsystencję o oleistej formule, są bardzo delikatne i łagodne dla oczu. W składzie tego rodzaju produktów dominuje woda, która odpowiada za prawidłowe rozpuszczenie innych składników aktywnych. Poza tym, w cleanerach często znajduje się alkohol. Dzięki niemu rzęsy zostają dogłębnie oczyszczone z tłustych substancji, a ponadto ich powierzchnia staje się sucha. Spośród innych składników tworzących formułę dostępnych w naszym sklepie BIO Cleanerów warto wymienić nawilżające i wzmacniające substancje pochodzenia naturalnego, takie jak wyciąg z rozmarynu czy ekstrakt z róży.

BIO Cleanery zawierają również chlorek benzalkoniowy. To składnik odznaczający się właściwościami odkażającymi oraz konserwującymi, dlatego skutecznie uniemożliwia rozwój mikroorganizmów w trakcie przechowywania produktu. Co równie istotne, zabezpiecza też kosmetyk przed zarazkami, które mogłyby pojawić się na aplikatorze podczas nakładania cleanera.

Jak stosować BIO cleaner?

Bio Cleaner jest preparatem, który trzeba zastosować przed każdym zabiegiem stylizacji rzęs. Do jego podstawowych funkcji należą bowiem wspomniane już efektywne odtłuszczenie i oczyszczenie rzęs, a ponadto poprawienie ich naturalnego pH.

W trakcie aplikacji produktu oczy klientki muszą być zamknięte. Często na dolną powiekę nakłada się wówczas żelowy płatek albo wacik. W kolejnym kroku niewielką ilość cleanera rozprowadza się na rzęsach. Istotne jest to, żeby zastosować do tego aplikatory bezwłókienkowe. Po tak dokładnym oczyszczeniu rzęsy są gotowe do wykonania zabiegu przedłużania lub zagęszczenia.

Noble Lashes - Lash BIO Cleaner

Jesteśmy obecni na rynku kosmetycznym od ponad dekady, dlatego doskonale znamy się na swojej profesji. Oferujemy profesjonalne produkty do stylizacji rzęs i brwi, z których korzystają salony kosmetyczne w całym kraju. Produkty naszej marki, takie jak BIO Cleaner, bazują na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, co sprawia, że są w pełni bezpieczne, nawet dla wrażliwych oczu. Warto również dodać, że prezentowane preparaty zostały przebadane dermatologicznie i wyprodukowane w Polsce.

Lash BIO Cleaner z rozmarynem

W ofercie naszej marki Noble Lashes znajdziesz profesjonalne preparaty do oczyszczania rzęs stosowane przed zabiegiem przedłużania i stylizacji. BIO Cleaner z rozmarynem zawiera ekstrakt z gałązek rozmarynu, limonen, wodę, alkohol oraz chlorek benzalkonium. Substancje aktywne są w 99% pochodzenia naturalnego, dzięki czemu preparat jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry, nie powoduje podrażnień i zaczerwienienia. Olejek z rozmarynu zapewnia odżywienie i nawilżenie oraz ma działanie antybakteryjne. Innowacyjna formuła sprawia, że cleaner dokładnie odtłuszcza i oczyszcza rzęsy. Sprawdza się przy tym w niższej wilgotności.

Lash BIO Cleaner z różą

Profesjonalny Lash BIO Cleaner z wyciągiem z róży nadaje się do każdego rodzaju oczu, również tych skłonnych do podrażnień. Dzięki bogatej zawartości składników naturalnego pochodzenia cleaner w delikatny sposób skutecznie oczyszcza, a przy tym odżywia i pielęgnuje rzęsy. W 10 ml preparatu znajduje się alkohol, chlorek benzalkonium, limonen, woda oraz ekstrakt z róży. 99% składników pochodzi prosto z natury. Produkt dobrze działa przy wysokiej wilgotności.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów