Wczytuję dane...
Powłoka ochronna pod klej.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Powłoka okrągła ochronna pod klej

Noble Lashes to marka oferująca niezawodne produkty i akcesoria do stylizacji rzęs. Za ich pośrednictwem wspieramy zarówno profesjonalne stylistki, jak i kobiety, które wykonują zabiegi we własnym, domowym zaciszu. Jedną z propozycji, którą znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, są okrągłe powłoki ochronne pod klej doskonale zabezpieczające wszelkiego rodzaju podstawki przed zniszczeniem oraz uciążliwymi zabrudzeniami z kleju.

Powłoka ochronna pod klej Noble Lashes niezbędna w Twoim salonie

W każdym profesjonalnie wyposażonym salonie stylizacji rzęs powinien znaleźć się dobrej jakości kamień nefrytu lub kryształowa podstawka służąca do aplikacji kleju. Ich odpowiednio chłodna powierzchnia sprawia, że klej nie wysycha i zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Aby jednak uniknąć czasochłonnego czyszczenia podstawki po każdym zabiegu, warto zaopatrzyć się w polecane przez nas foliowe, okrągłe powłoki ochronne Noble Lashes. Dzięki nim praca stylistki stanie się efektywniejsza i szybsza.

Wybierz okrągłe, ochronne podkłady, które zabezpieczą każdą podstawkę na klej

Stylistka rzęs nie może pozwolić sobie na bałagan panujący w jej salonie, dlatego ochronne powłoki pod klej Noble Lashes to podstawowy produkt, który powinien znaleźć się na jego wyposażeniu. Przed rozpoczęciem zabiegu wystarczy nakleić powłokę ochronną na podstawkę i zaaplikować na niej odpowiednią ilość kleju. Na zakończenie należy odkleić powłokę i wyrzuć do kosza. Prezentowane naklejki są idealnym rozwiązaniem dla stylistek ceniących sobie wysoki komfort pracy. W zestawie znajduje się 6 sztuk okrągłych, ochronnych powłok pod klej od Noble Lashes.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...