Wczytuję dane...
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs nie musi być nudne. W sklepie internetowym Noble Lashes znajdziesz wyjątkowe paletki stworzone z myślą o osobach kochających wieczorne wyjścia do klubów lub zabawę w ciemnym otoczeniu.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Wyjątkowy wygląd na wieczorną zabawę

Rzęsy fluorescencyjne jasnoniebieskie B 0,07 to wyjątkowa propozycja sprawdzająca się zarówno podczas festiwali, jak i karnawałowych zabaw. Możliwość świecenia w nocy sprawia, że produkt ten znacznie odróżnia się od standardowych modeli dostępnych w naszym sklepie online.

Rzęsy fluorescencyjne jasnoniebieskie B 0,07 – wysoka jakość w niestandardowym wydaniu

Rzęsy fluorescencyjne jasnoniebieskie dostępne w sklepie internetowym Noble Lashes cechują się nie tylko niepowtarzalnym wyglądem, lecz także wysoką jakością wykonania trafiającą w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowniczek. Rzęsy są niezwykle miękkie i elastyczne, co pozwala na ich dokładne dopasowanie do kształtu oka danej osoby  i komfortowe noszenie przez długi czas. Oferujemy dwa warianty rzęs fluorescencyjnych jasnoniebieskich B 0,07. Jeden z nich zawiera egzemplarze o długościach 8-13 mm, a drugi 9-14 mm. Dzięki temu każda klientka jest w stanie dopasować odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb w sposób niemal idealny.

Sposób aplikowania i efekt po użyciu rzęs fluorescencyjnych

Rzęsy fluorescencyjne różnią się wizualnie od standardowych modeli, jednak ich aplikacja przebiega w bardzo podobny sposób. Wystarczy użyć wybranego kleju i pęsety dostępnych w naszym sklepie internetowym. W tym celu najlepiej sprawdzają się modele przeznaczone do metody 1:1 z użyciem rzęs Russian Volume. Wówczas możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu w nowoczesnym wydaniu, jakim jest możliwość świecenia w nocy.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...