Wczytuję dane...
ABSOLUTE - profesjonalny preparat oczyszczajacy, odtluszczajacy i przyspieszający wysychanie kleju.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Przyspieszacz do kleju Absolute Fast 15 ml

Odpowiednie przygotowanie rzęs do zabiegu stylizacji to podstawowa czynność, dzięki której możemy uzyskać efektowną i trwałą aplikację. W tym celu warto zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki. Oprócz klasycznego cleanera i primera polecamy rozważyć zakup przyspieszacza do kleju. Absolute Fast o pojemności 15 mililitrów to najwyższej klasy produkt zapewniający bardzo szybkie wiązanie kleju i poprawiający trwałość aplikacji. W szczególności polecany stylistkom, które cenią czas pracy poprzez szybkie wykonywanie zabiegu.

Absolute Fast - przedłużanie rzęs 

Preparat przyspieszający wysychanie kleju Absolute Fast

Absolute Fast dostępny w ofercie sklepu Noble Lashes jest produktem stosowanym w celu szybszego wiązania kleju. Ze względu na swoje doskonałe właściwości przyspieszające wiązanie sprawdza się w przypadku zabiegów wykonywanych metodą objętościową. Oprócz tego wykazuje także właściwości oczyszczające oraz odtłuszczające. Tworzy on specjalną powłokę ochronną, która sprawia, że rzęsy lepiej się układają, a aplikacja jest dużo trwalsza. Preparat podczas aplikacji daje uczucie delikatnie orzeźwiającego, różanego aromatu.

Jak poprawnie stosować przyspieszacz do kleju Absolute Fast?

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów do aplikacji rzęs, tak również podczas pracy z preparatem przyspieszającym wysychanie kleju Absolute Fast należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Przede wszystkim nie powinien mieć on bezpośredniego kontaktu z okiem. Należy nakładać go bezpośrednio na rzęsy, po ich ówczesnym oczyszczeniu płynem do demakijażu Noble Lashes oraz nałożeniu primera. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz bardzo korzystnymi cenami.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...