Wczytuję dane...
Igła do uszczelniania klejów, która zabezpiecza klej przed wyschnięciem.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Igła, zatyczka do uszczelniania klejów

Czy wiesz, że prawidłowe przechowywanie klejów do stylizacji rzęs znacząco wpływa na wydłużenie ich terminu przydatności? Dlatego, jeśli chcesz, aby kleje w Twoim salonie nie traciły zbyt szybko swoich właściwości i były dłużej świeże, konieczne będzie zaopatrzenie się w praktyczną igłę, zatyczkę do ich uszczelniania. To bardzo prosty, ale jakże funkcjonalny produkt, który kupisz w naszym sklepie internetowym Noble Lashes w atrakcyjnej cenie.

Igła, zatyczka Noble Lashes idealnie zabezpiecza klej przed wyschnięciem

Dostępna w ofercie igła, zatyczka do uszczelniania klejów przeznaczona jest do produktów wykorzystywanych zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w domowym zaciszu. Zatyczka ze specjalnie wyprofilowaną igłą dopasowaną do otworu w buteleczce powoduje zabezpieczenie kleju przed wyschnięciem i wilgocią. Dzięki niej Twój klej na dłużej zachowa swoje właściwości, tym samym wydłuży się jego termin przydatności. Zatyczka do uszczelniania kleju przeznaczona jest do wielokrotnego użytku.

Zwiększ żywotność kleju do stylizacji rzęs z Noble Lashes!

Oferowana w sklepie internetowym Noble Lashes zatyczka, igła do uszczelniania klejów to doskonały sposób na wydłużenie ich żywotności. Idealnie chroni nie tylko przed wyschnięciem, ale przede wszystkim dzięki niej klej nie zapowietrza się i nie traci swoich właściwości. To nie jedyny sposób ochrony, który jesteśmy w stanie Ci zaproponować. Z Noble Lashes możesz podwójnie zwiększyć żywotność swojego kleju do stylizacji rzęs, zamykając go w specjalnym woreczku termoizolacyjnym. Znajdziesz go również w ofercie naszego sklepu. Serdecznie zapraszamy!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...