Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne porcjowane 0,30 g B 0,15

Dla wielu kobiet krótkie i praktycznie niewidoczne rzęsy stają się ogromnym zmartwieniem. Z myślą o nich powstały rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,15 mm i profilu B. Unikatowy produkt, który kształtem i kolorem zbliżony jest do naturalnych rzęs. To wybór idealny zarówno dla profesjonalnych stylistek, które wykonują usługę zagęszczania i przedłużania rzęs w salonie, jak i do treningu ich aplikacji. Oferowany produkt nie obciąża naturalnych rzęs, dzięki czemu po ich zdjęciu nie powstają ubytki we włoskach.

Rzęsy jedwabne porcjowane dla bardzo wymagających klientek

Rzęsy jedwabne porcjowane Noble Lashes to ekskluzywny produkt, który z powodzeniem możesz polecić nawet najbardziej wymagającym klientkom. Wykonane zostały z materiału syntetycznego, dzięki któremu są bardzo lekkie, giętkie, elastyczne i wyjątkowo miękkie. O grubości 0,15 mm i profilu B doskonale komponują się z naturalnymi włoskami, zachowując efekt naturalnie długich, gęstych i pięknie podkręconych rzęs.

Wybierz sztuczne rzęsy o naturalnym skręcie

Skręt B jest najpopularniejszym profilem podkręcenia sztucznych rzęs. To pośrednie rozwiązanie pomiędzy prostymi, a mocno podkręconymi. Prezentowane w tej ofercie jedwabne rzęsy porcjowane dostępne są w bardzo ekonomicznych porcjach 0,30 g. Podczas zakupów w sklepie internetowym Noble Lashes możesz wybierać spośród wielu długości rzęs jedwabnych o profilu B. Mamy rzęsy w różnych długościach - od 6 do 17 mm. Ich wyjątkowy profil i kolor doskonale komponują się z naturalnymi rzęsami. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem oraz do składania zamówień!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...