Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, duże porcje 0,30 g D 0,20

Sztuka przedłużania rzęs zgłębiana jest od wielu lat i szlifowana przez najlepsze stylistki. Jeśli i Ty jesteś osobą, której pasją jest wydobywanie kobiecego piękna, to jedwabne rzęsy od Noble Lashes z pewnością powinny trafić do Twojego salonu. Duża porcja 0,30 g pozwoli Ci zaoferować kompleksową usługę wielu klientkom. Proponowany model posiada profil D oraz grubość 0,20 mm, która sprawdzi się podczas tworzenia wachlarzu rzęs w iście hollywoodzkiej odsłonie. Oferowane długości - od 6 do 17 mm.

Zalety rzęs jedwabnych od Noble Lashes

Wśród wielu zalet rzęs syntetycznych od Noble Lashes z pewnością należy wymienić połysk, giętkość i elastyczność. Dzięki nim korzyści odnosi zarówno stylistka wykonująca zabieg, jak i nosząca je kobieta. Podczas przedłużania rzęs włoski bez trudu chwyta się w pęsetę, komfortowo nabiera klej oraz perfekcyjnie przykleja do naturalnych rzęs klientki. Panie cenią sobie ich lekkość i miękkość, dzięki którym czują się jednocześnie pięknie oraz w pełni swobodnie. Kształt D to bardzo wyraźne podkręcenie, na które większość Pań decyduje się na specjalne okazje, jednakże z pewnością wiele Twoich klientek będzie także czuło się w nich dobrze na co dzień.

W jaki sposób trenować zabieg przedłużania rzęs?

Jeśli jesteś początkującą stylistką i chcesz perfekcyjnie przygotować się do zawodu, to z pewnością zależy Ci na częstym doszkalaniu się i szlifowaniu swoich umiejętności. W takiej sytuacji oprócz wysokiej jakości rzęs jedwabnych w kilku rozmiarach przyda Ci się główka treningowa z wymiennymi oczami. Dzięki niej opanujesz metodę 1:1 oraz metody objętościowe. W naszym specjalistycznym sklepie znajdziesz również zestawy startowe w bardzo atrakcyjnych cenach.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...