Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne, 1 gram J(A) 0,15

Wykwalifikowana stylistka rzęs niewątpliwie zwraca ogromną uwagę na jakość produktów, na których pracuje. Stawiając na jedwabne rzęsy od Noble Lashes, zapewniasz sobie odpowiednie warunki pracy, a klientkom pełną satysfakcję z wykonanego zabiegu. Głęboka, uwielbiana przez kobiety czerń, delikatna krzywizna i grubość 0,15 mm to szczególne zalety produktu, które sprawiają, że będziesz z niego bardzo często korzystać.

Rzęsy jedwabne, dzięki którym każda kobieta będzie czuć się pięknie i zmysłowo

Zabieg przedłużania rzęs jest coraz popularniejszy zarówno wśród nastolatek, jak i Pań w dojrzałym wieku. Decydując się na rzęsy jedwabne o profilu J(A), możesz być pewna, że sprostasz nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Nie bez znaczenia jest także duża porcja produktu o objętości 1 grama oraz atrakcyjna cena, sprawiająca, że jest to wyrób bardzo wydajny. Co więcej, model dostępny jest w wielu długościach, od 6 do 14 mm, pozwalających na kompleksowe świadczenie usług. Rzęsy wykonane z dbałością o każdy detal będą cieszyć zarówno Ciebie, jak i ich właścicielkę.

Pogłębiaj swoje kompetencje z Noble Lashes

Noble Lashes to marka, która pomoże Ci w wielu sytuacjach. Nie tylko zaopatrzysz się w nim w najwyższej klasy asortyment do przedłużania rzęs, ale również masz szansę podnieść swoje kompetencje. Oferujemy szereg szkoleń specjalistycznych z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metod objętościowych. Kursy dostępne są nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Szkolimy w Szwecji, Irlandii, Niemczech, we Włoszech, Belgii i Szkocji. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią doradzimy Ci zarówno w zakresie doboru porcjowanych rzęs jedwabnych, jak i wszechstronnego rozwoju umiejętności.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...