Wczytuję dane...
Nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs sprawiają, że każda kobieta może cieszyć się pięknym wyglądem, nie poświęcając długich chwil przed lustrem na precyzyjne pokrywanie rzęs tuszem.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Atrakcyjny wygląd każdego dnia

Proponowane przez specjalistów sztuczne rzęsy idealnie komponują się z naturalnymi włoskami, tworząc atrakcyjną i wyrazistą oprawę oka. Odpowiednio dobrane przed aplikacją profil, grubość i długość rzęs dają rewelacyjne efekty, a lekkie i miękkie sztuczne włoski nie obciążają powieki.

Długości rzęs Mink Express

 

Rzęsy norki

W przeszłości do przedłużania rzęs stosowane były materiały naturalne tworzone między innymi z futra norki syberyjskiej. Współcześnie obowiązująca nazwa „rzęsy norki” nie oznacza jednak używania produktów pochodzenia zwierzęcego. Obecnie sztuczne rzęsy wykonane z materiałów syntetycznych są stylizowane na naturalne. Ich efektowny wygląd i przystępna cena sprawiają, że stają się popularnym i często używanym produktem w profesjonalnych salonach stylizacji.

Skręty rzęs Mink Express

Rzęsy Mink Express B 0,12

Elastyczne i idealnie komponujące się z naturalnymi włoskami rzęsy Mink Express B 0,12 są produktem, który zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Piękny, naturalny profil, miękkość i połysk dają wspaniały efekt podkreślający oprawę oczu. Lekkie rzęsy syntetyczne są komfortowe w użytkowaniu i nie obciążają naturalnych włosków. W opakowaniu Mink Express B 0,12 znajduje się 16 rzędów rzęs przymocowanych delikatnie na specjalnej taśmie ułatwiającej pobieranie ich pęsetą.  Paletka MIX 1 zawiera rzęsy o długości 6-14 mm, w wersji MIX 2 wymiary rzęs to 8-14 mm, a MIX 3 - 7-13 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...