Wczytuję dane...
Prezentowane rzęsy Mini C 0,10 to idealny wybór dla osób, które pragną efektu zalotnego podkręcenia, jednak ich naturalne włoski są krótkie i proste.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy Mini C 0,10

Prezentowane rzęsy Mini C 0,10 to idealny wybór dla osób, które pragną efektu zalotnego podkręcenia, jednak ich naturalne włoski są krótkie i proste. Specjalnie zaprojektowany kształt i skręt tego modelu sprawia, że jako stylistka, możesz wyczarować na oczach klientek piękny efekt zalotnego spojrzenia bez obciążenia naturalnych włosków, co jest niezwykle istotne podczas wykonywania zabiegów przedłużania rzęs.

Piękna stylizacja zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje

Prosty trzon rzęs ułatwia aplikację i zapewnia wzorową przyczepność, a podkręcenie pięknie wyciąga i powiększa oko, niezależnie od jego wielkości i kształtu. Za pomocą prezentowanych rzęs Mini C możesz stworzyć niesamowite stylizacje, zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Paletka Mini sprawia, że możesz mieć całą gamę różnych grubości i długości rzęs, gdyż znajdują się w niej najbardziej przydatne i uniwersalne rozmiary - od 8 mm do 13 mm. Ponadto, rzęsy są przyklejone do spodu opakowania za pomocą delikatnej taśmy, która również ułatwia aplikację i umożliwia odklejenie zarówno pojedynczej sztuki, jak i kilku jednocześnie.

Długości rzęs Mini

Najwyższa jakość rzęs i łatwość ich aplikacji

Model rzęs Mini C wyróżnia piękne podkręcenie, niesamowita lekkość i niezwykły komfort noszenia. Klientki szybko docenią wszystkie te zalety i z pewnością będą chciały do Ciebie wracać na kolejne stylizacje. Przekonaj się o tym już dziś i zamów najlepszej jakości rzęsy od Noble Lashes. Co ważne, prezentowane rzęsy z norek są bardzo elastyczne i wspaniale komponują się z naturalnymi włoskami. W naszym sklepie dostępny jest również szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do zabiegu przedłużania rzęs - kleje, cleanery, removery, primery, pęsety, a także wiele innych.

  

Skręty rzęs Mini

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...