Wczytuję dane...
W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które usprawnią pracę. Stylizowanie rzęs będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki asortymentowi Noble Lashes.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Spektakularny efekt na oczach Twoich klientek

Oferujemy Ci rzęsy Mink Smart B, które są umieszczone w niewielkim opakowaniu – znajduje się w nim 12 pasków. Produkt charakteryzuje się miękkością, dlatego nie będzie wyczuwalny na oczach, a klientka będzie czuła się komfortowo przez cały czas noszenia rzęs. Zaletą Mink Smart jest elastyczność. Dzięki niej rzęsy świetnie komponują się z naturalnymi. Są umieszczone w wygodnym opakowaniu, do którego są delikatnie przyklejone. Rzęsy Mink Smart możesz stosować z Mink Express.

Rzęsy Mink Smart w różowym opakowaniu

 

Jaką długość i grubość rzęs wybrać?

Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od oczekiwań klientki. W naszym asortymencie znajdziesz rzęsy od 0,05 mm do 0,25 mm, co pozwoli Ci stworzyć efekt zarówno naturalny, jak i spektakularny. Bez obaw możesz łączyć ze sobą różne grubości, tym samym dopasowując efekt idealnie do kształtu oczu klientki. Szukając odpowiedniej długości rzęs, zwróć uwagę na naturalne rzęsy klientki. Zastosuj około 2 milimetry dłuższy model, żeby uzyskać naturalny efekt wytuszowanych rzęs.

Mink Smart skręty

Oznaczenia długości w palecie Mix Mink Smart

Jaki skręt rzęs wybrać?

W stylizacji rzęs ważne są nie tylko ich długość i grubość, lecz także profil. W serii Mink Smart jest on oznaczony literami – B, C, D, J, L. Mink Smart B wyróżniają się naturalnym wyglądem, ale dodają oczom wyrazistości. Są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które potrzebują na co dzień naturalnego, a jednocześnie widocznego efektu i chcą zrezygnować z tuszu, zaoszczędzając sobie tym samym wiele czasu. Podczas pracy wykorzystuj sprawdzone produkty, na przykład kleje z naszej oferty, dzięki czemu stylizacja przebiegnie sprawnie, a jej efekty zadowolą klientkę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...