Wczytuję dane...
W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które usprawnią pracę. Stylizowanie rzęs będzie jeszcze przyjemniejsze dzięki asortymentowi Noble Lashes.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Spektakularny efekt na oczach Twoich klientek

Oferujemy Ci rzęsy Mink Smart B, które są umieszczone w niewielkim opakowaniu – znajduje się w nim 12 pasków. Produkt charakteryzuje się miękkością, dlatego nie będzie wyczuwalny na oczach, a klientka będzie czuła się komfortowo przez cały czas noszenia rzęs. Zaletą Mink Smart jest elastyczność. Dzięki niej rzęsy świetnie komponują się z naturalnymi. Są umieszczone w wygodnym opakowaniu, do którego są delikatnie przyklejone. Rzęsy Mink Smart możesz stosować z Mink Express.

Rzęsy Mink Smart w różowym opakowaniu

 

Jaką długość i grubość rzęs wybrać?

Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od oczekiwań klientki. W naszym asortymencie znajdziesz rzęsy od 0,05 mm do 0,25 mm, co pozwoli Ci stworzyć efekt zarówno naturalny, jak i spektakularny. Bez obaw możesz łączyć ze sobą różne grubości, tym samym dopasowując efekt idealnie do kształtu oczu klientki. Szukając odpowiedniej długości rzęs, zwróć uwagę na naturalne rzęsy klientki. Zastosuj około 2 milimetry dłuższy model, żeby uzyskać naturalny efekt wytuszowanych rzęs.

Mink Smart skręty

Oznaczenia długości w palecie Mix Mink Smart

Jaki skręt rzęs wybrać?

W stylizacji rzęs ważne są nie tylko ich długość i grubość, lecz także profil. W serii Mink Smart jest on oznaczony literami – B, C, D, J, L. Mink Smart B wyróżniają się naturalnym wyglądem, ale dodają oczom wyrazistości. Są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które potrzebują na co dzień naturalnego, a jednocześnie widocznego efektu i chcą zrezygnować z tuszu, zaoszczędzając sobie tym samym wiele czasu. Podczas pracy wykorzystuj sprawdzone produkty, na przykład kleje z naszej oferty, dzięki czemu stylizacja przebiegnie sprawnie, a jej efekty zadowolą klientkę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...