Wczytuję dane...
Podczas pracy stylistki rzęs ważne jest używanie sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Poznaj asortyment Noble Lashes, żeby wybrać dla swoich klientek wyjątkowe rzęsy, które dadzą oczekiwany efekt.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

 

Rzęsy Mink Smart – elastyczne, miękkie i błyszczące

Oferujemy serię Mink Smart wyróżniającą się wyglądem zbliżonym do naturalnych włosów norek. Są to jednak syntetyczne rzęsy, wyprodukowane z dbałością o zwierzęta. Mink Smart J 0,20 charakteryzuje się miękkością, która zapewnia komfort noszenia. Produkt jest elastyczny, więc dobrze dopasuje się do naturalnych rzęs klientki. 

 

 

 

Jak dopasować rzęsy Mink Smart do oczu klientki?

Mink Smart są zamknięte w mniejszym opakowaniu niż dotychczas, dlatego możesz zdecydować się na kilka rodzajów rzęs w niskiej cenie i zaproponować klientce różnorodne efekty. Model J jest podobny do skrętu naturalnych włosków, więc da naturalny efekt rzęs pokrytych tuszem. Jeśli klientka oczekuje spektakularnego i wyrazistego efektu, zaproponuj jej model D. Dostosuj również grubość rzęs – przy ciemnej oprawie możesz sobie pozwolić na modele 0,20. Warto łączyć różnorodne grubości dla naturalniejszego efektu.

 

Akcesoria potrzebne podczas stylizacji rzęs

Zapewnij klientce komfortowy zabieg przedłużania rzęs, a sobie przyjemną pracę. To możliwe dzięki odpowiednim akcesoriom, na przykład podkładce pod klej. Zdecyduj się na kamień nefrytu, który ma zimną powierzchnię. Dzięki temu klej na nim nie zasycha, a to przekłada się na oszczędności. Odpowiednia będzie również podkładka kryształowa, której zaletą jest łatwość czyszczenia, co przyspiesza pracę. Możesz zdecydować się również na pierścionek na klej – włożony na dłoń sprawi, że będziesz mieć potrzebny preparat zawsze blisko.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...