Wczytuję dane...
Podczas pracy stylistki rzęs ważne jest używanie sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Poznaj asortyment Noble Lashes, żeby wybrać dla swoich klientek wyjątkowe rzęsy, które dadzą oczekiwany efekt.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

 

Rzęsy Mink Smart – elastyczne, miękkie i błyszczące

Oferujemy serię Mink Smart wyróżniającą się wyglądem zbliżonym do naturalnych włosów norek. Są to jednak syntetyczne rzęsy, wyprodukowane z dbałością o zwierzęta. Mink Smart J 0,20 charakteryzuje się miękkością, która zapewnia komfort noszenia. Produkt jest elastyczny, więc dobrze dopasuje się do naturalnych rzęs klientki. 

 

 

 

Jak dopasować rzęsy Mink Smart do oczu klientki?

Mink Smart są zamknięte w mniejszym opakowaniu niż dotychczas, dlatego możesz zdecydować się na kilka rodzajów rzęs w niskiej cenie i zaproponować klientce różnorodne efekty. Model J jest podobny do skrętu naturalnych włosków, więc da naturalny efekt rzęs pokrytych tuszem. Jeśli klientka oczekuje spektakularnego i wyrazistego efektu, zaproponuj jej model D. Dostosuj również grubość rzęs – przy ciemnej oprawie możesz sobie pozwolić na modele 0,20. Warto łączyć różnorodne grubości dla naturalniejszego efektu.

 

Akcesoria potrzebne podczas stylizacji rzęs

Zapewnij klientce komfortowy zabieg przedłużania rzęs, a sobie przyjemną pracę. To możliwe dzięki odpowiednim akcesoriom, na przykład podkładce pod klej. Zdecyduj się na kamień nefrytu, który ma zimną powierzchnię. Dzięki temu klej na nim nie zasycha, a to przekłada się na oszczędności. Odpowiednia będzie również podkładka kryształowa, której zaletą jest łatwość czyszczenia, co przyspiesza pracę. Możesz zdecydować się również na pierścionek na klej – włożony na dłoń sprawi, że będziesz mieć potrzebny preparat zawsze blisko.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...