Wczytuję dane...
Jeśli poszukujesz profesjonalnych rzęs, linia Smart to świetny wybór. Syntetyczne rzęsy Mink charakteryzuje wysoka jakość, która zadowoli profesjonalnych stylistów.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

obrazek

Rzęsy Mink Smart

Ich profil, połysk oraz elastyczność sprawiają, że doskonale komponują się z rzęsami naturalnymi. Są odporne na odkształcenia i łatwo układają się w piękne wachlarze. Dzięki różnym długościom rzęs na palecie możesz odpowiednio je dopasować i uzyskać niezwykle elegancki efekt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Rzęsy Mink Smart możesz stosować w jednej aplikacji razem z rzęsami Mink z dużej palety.

obrazek

 

Nowe opakowanie

Mniejsze niż dotychczas opakowanie zawiera dwanaście rzędów rzęs o długości od 9 do 14 mm. Paleta zawiera rzęsy nie tylko o różnych długościach, ale także o różnych profilach i grubościach. Taśma przytwierdzona do spodu opakowania zabezpiecza rzęsy na tyle delikatnie, że ich odklejanie nie sprawia żadnego problemu. Możesz odklejać rzęsy pojedynczo, jak i po kilka jednocześnie. Dzięki palecie przechowywanie produktu jest znacznie łatwiejsze i nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenia. Mniejsze opakowanie to również niższa cena, co z kolei umożliwia zakup większej ilości rzęs różnej długości i grubości.

obrazek

 

Bezpieczeństwo i profesjonalizm
Korzystając z produktów Noble Lashes, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientek. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Rzęsy są odporne na wodę, łzy, pot i wysoką temperaturę. Dzięki różnorodności naszej oferty będziesz mogła dobrać odpowiedni produkt do indywidualnych potrzeb każdej klientki. Użycie profesjonalnych produktów to klucz do sukcesu i lepszej jakości pracy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...