Wczytuję dane...
Elastyczne rzęsy są delikatnie przymocowane do taśmy i ułożone w poziomych rzędach na kolorowej paletce.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Czystość i higiena w salonie piękności

Walkę z wszelkiego rodzaju drobnoustrojami mogącymi zagrozić zdrowiu klientek czy personelu wspomagają specjalnie opracowane preparaty dezynfekujące powierzchnię przedmiotów. Dla każdej profesjonalnej stylistki podstawową czynnością przed rozpoczęciem jakiegokolwiek zabiegu jest zadbanie o czystość miejsca pracy, dezynfekcja używanych narzędzi i zabezpieczenie wszystkich potrzebnych produktów tak, by utrzymać odpowiednią higienę skóry i rąk.

Produkty Noble Lashes nie tylko dla rzęs

Marka Noble Lashes oferuje nie tylko różnorodne modele sztucznych rzęs i kosmetyki do ich pielęgnacji, ale też kompleksowo wspomaga codzienną pracę stylistek. W szerokiej gamie produktów znajdują się między innymi wysokiej jakości preparaty do dezynfekcji skóry i narzędzi kosmetycznych. Innowacyjne i bezpieczne środki nie wywołują podrażnień i alergii, a ich wydajność gwarantuje oszczędne i komfortowe użytkowanie.

Rzęsy W Lashes B 0,20 stworzone do metod 3D

Model rzęs W Lashes składa się z trzech pojedynczych sztucznych włosków sklejonych u podstawy z końcówkami skierowanymi w różne strony. Tworzą one charakterystyczny kształt litery W. Produkt jest zalecany do metody 3 do 1. Wygodne opakowanie MIX składa się z 16 rzędów rzęs o długości 8-14 mm. Subtelny profil B daje efekt naturalnego podkręcenia rzęs.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...