Wczytuję dane...
Niewątpliwie każda kobieta, niezależnie od wieku, pragnie być zadbana i dobrze wyglądać.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Doskonałe rzęsy? Oczywiście!

Szczególnie dużą wagę przykładamy do twarzy, używając dobrych kremów, nawilżaczy i tuszów. Z zalotnym spojrzeniem bywa różnie, a to za sprawą nie zawsze takich rzęs, jakie chciałybyśmy mieć. Odżywki i preparaty pogrubiające rzęsy oraz dodające im objętości nierzadko nie spełniają naszych oczekiwań. Może warto więc zastanowić się nad wygodnym przedłużeniem rzęs? Dobrze wykonany zabieg to nie tylko grube, gęste i ponętne rzęsy. To również o wiele lepsze samopoczucie, pewność świetnego wyglądu i zadowolenie z życia.

Prawidłowy dobór rzęs to połowa sukcesu

Jeśli szukasz odpowiednich rzęs dla siebie lub do swojego salonu kosmetycznego, warto wybierać tylko sprawdzone produkty, których nie powstydzi się żadna profesjonalna stylistka rzęs. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszym blogu firmowym, na którym znajdziesz istotne dla siebie i swojej profesji informacje, a także ciekawostki, które będziesz mogła przekazać swoim klientkom.


Gęste rzęsy tylko z Noble Lashes

Przedłużanie rzęs nie jest trudne, ale trzeba wiedzieć, jak to umiejętnie zrobić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Podstawą jest dobór odpowiednich rzęs, których u nas znajdziesz szeroki wybór. Oferujemy między innymi wachlarz rzęs Russian Volume 2D, przeznaczonych do stosowania metodami objętościowymi 2:1. Kępki rzęs syntetycznych składają się z dwóch pojedynczych rzęs sklejonych na końcu i skierowanych w przeciwne strony, co daje efekt wachlarza. Dla wygody naszych klientek jasna szata graficzna, w postaci białego tła, umożliwia łatwiejszą pracę z produktem. Wachlarz proponowanych rzęs został tak skonstruowany, aby ich ciężar był równomiernie rozłożony.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...