Wachlarze rzęs Russian Volume 2D zalecane są do stosowania w przedłużaniu rzęs metodami objętościowymi, w metodzie 2 do 1 / 2D.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

UWAGA! Dla ułatwienia pracy z rzęsami, wprowadziliśmy nową szatę graficzną rzęs Russian. Paletki mają białe tło.

Wachlarze rzęs Russian Volume 2D zalecane są do stosowania w przedłużaniu rzęs metodami objętościowymi, w metodzie 2 do 1 / 2D. 

Wachlarz rzęs 2D składa się z dwoch pojedynczych rzęs, które sklejone są u podstawy, natomiast ich końcówki skierowane są w przeciwne strony, przypominając kształtem wachlarz.


Wachlarz jest tak skonstruowany, że rozkład ciężaru jest zupełnie inny niż przy metodzie 1:1. Wachlarze Russian są zaprojektowane tak, aby rozkład wektorów sił ciężkości był równomierny, a kąt ich odchylenia odpowiedni. Dlatego też wachlarz składający się z kilku rzęs wcale nie obciąża rzęsy naturalnej! 

 

Aplikacja rzęsami Russian jest lekka, delikatna i komfortowa w noszeniu. 

Do aplikacji Russian wykorzystuje się znacznie mniejszą ilość kleju, ale pomimo tego aplikacja ta utrzymuje się znacznie dłużej niż aplikacja rzęs metodą jeden do jednego, ponieważ pomimo utraty jednego z wachlarzy, reszta rozchodzi się i uzupełnia lukę.


 

Gotowe wachlarze mają rzęsy połączone pod perfekcyjnymi kątami. Ich stosowanie jest wygodne i pozwala na znaczną oszczędność czasu. Dzięki nim, nie będziesz już musiała tworzyć wachlarzy ręcznie, a zabieg wykonasz znacznie szybciej.

Paletka zawiera 12 rzędów rzęs.

 


Napisz opinię
2018-06-20 21:06:12 - Gabii

Idealnie układające cię w literę V kępki 2d, które zadowalają nawet moje najbardziej wymagające klientki :)

2018-06-24 09:20:55 - Adrianna

RV dają piękny,delikatny (o zwiększonej objętości) naturalny wygląd.Są lekkie i super się układają,idealne dla klientek które cenią sobie naturalność i wygodę.Kupiłam, spróbowałam i wracam po więcej!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...