Wczytuję dane...
Marka Noble Lashes jest znana na rynku z szerokiej oferty różnorodnych rzęs stosowanych do metody 1 do 1 i metod objętościowych, a także różnego rodzaju akcesoriów i środków niezbędnych do świadczenia usług w zakresie stylizacji rzęs.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Produkty Noble Lashes dla każdej stylistki rzęs

Wśród produktów Noble Lashes znajdują się również zestawy startowe oraz treningowe dla pań rozpoczynających swoją karierę w zawodzie stylistki rzęs. W sklepie można także kupić praktyczne kuferki na kosmetyki, a nawet niezbędne materiały reklamowe, promujące salon oraz czasopisma branżowe.


Rzęsy 2D i metoda 2:1

Produkt Russian Volume 2D C 0,15 to gotowe, dwie sklejone u podstawy rzęsy z końcówkami skierowanymi w przeciwne strony, tworzącymi kształt wachlarza. Stosowane do przedłużania rzęs metodą objętościową 2:1. Wachlarz rzęs przyklejony do naturalnej rzęsy, nie obciąża jej dzięki odpowiedniemu rozkładowi sił ciężkości. Specjalnie zaprojektowane modele rzęs Russian Volume mają strukturę i formę dającą efekt lekkości, objętości oraz komfortu użytkowania.

 

Efekt podkręcenia dzięki odpowiedniemu profilowi rzęs

Model rzęs Russian Volume 2D C 0,15 ułatwia i przyspiesza pracę stylistki. Aplikacja gotowych wachlarzy rzęs nie wymaga tak dużej ilości kleju, jak przedłużanie metodą 1:1. Mimo tych oszczędności efekt jest długotrwały i zadowalający, a co więcej, nawet przy utracie jednego wachlarza, luka zostaje natychmiast zapełniona przez sąsiadujące ze sobą kępki. Rzęsy o profilu C zapewniają zwiększony efekt podkręcenia i nadają spojrzeniu zalotności i zmysłowego wdzięku.  Paletka zawiera 12 rzędów rzęs o długości 8-13 mm, a białe tło ułatwia pobieranie rzęs pęsetą.


 

 

 
Napisz opinię
2018-06-20 21:06:12 - Gabii

Idealnie układające cię w literę V kępki 2d, które zadowalają nawet moje najbardziej wymagające klientki :)

2018-06-24 09:20:55 - Adrianna

RV dają piękny,delikatny (o zwiększonej objętości) naturalny wygląd.Są lekkie i super się układają,idealne dla klientek które cenią sobie naturalność i wygodę.Kupiłam, spróbowałam i wracam po więcej!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...