Wczytuję dane...
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs nie musi być nudne. Rzęsy fluorescencyjne żółte C 0,07 dostępne w sklepie internetowym Noble Lashes to wyjątkowa propozycja trafiająca w gusta użytkowniczek kochających niestandardowe rozwiązania.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Przedłużanie i zagęszczanie w niepowtarzalnym wydaniu

Możliwość świecenia w nocy sprawia, że sprawdzają się one zarówno podczas wieczornych wyjść do klubów, jak i wszelkiego rodzaju festiwali i innych imprez tego typu. Dzięki temu możesz stosować zakupiony produkt zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Rzęsy fluorescencyjne żółte C 0,07 – wysoka jakość w świecącym wydaniu

Rzęsy fluorescencyjne o stopniu podkręcenia C cechują się nie tylko wyjątkowym wyglądem, lecz także wysoką jakością wykonania spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowniczek. Produkt dostępny w sklepie internetowym Noble Lashes może być stosowany zarówno przez profesjonalne stylistki, jak i osoby przedłużające i zagęszczające rzęsy we własnym domu. W skład palety wchodzi 6 rzędów niepowtarzalnych rzęs w kilku rozmiarach, od 9 do nawet 14 mm. Dzięki temu jesteś w stanie dopasować długość danego egzemplarza do konkretnego fragmentu powieki, co pozwala na komfortowe użytkowanie produktu przez długi czas.

Sposób aplikowania rzęs fluorescencyjnych w kolorze żółtym

Użytkowanie rzęs fluorescencyjnych żółtych C 0,07 mm jest niezwykle proste. Wystarczy wykorzystać dowolną pęsetę i klej, jednak najlepiej sprawdzają się modele o przeznaczeniu związanym z metodą 1:1. Wówczas możliwe jest uzyskanie jak najbardziej satysfakcjonującego efektu sprawdzającego się podczas szalonych nocy. Aplikacja dostępnych wariantów może być przeprowadzana zarówno przez profesjonalne stylistki, jak i osoby przedłużające i zagęszczające rzęsy samodzielnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...