Wczytuję dane...
Aby zagęścić naturalne rzęsy, profesjonalne stylistki stosują materiały lekkie i sprężyste, które nie obciążają powieki, a rzęsy naturalne pozostają w świetnej kondycji.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Puszystość i miękkość dzięki metodzie objętościowej

Dzięki innowacyjnym, nowoczesnym produktom do aplikacji sztuczne rzęsy nie tylko nie wyglądają karykaturalnie, ale i nie obciążają nadmiernie powiek, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Popularność stylizacji rzęs wzrasta z roku na rok, coraz więcej pań bowiem przekonuje się do metody przedłużania i zagęszczania rzęs, aby wyglądać pięknie i kusić zmysłowym spojrzeniem spod gęstych i cudownie podkręconych rzęs.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Efekty i trwałość metod objętościowych

Efekty zagęszczenia można regulować w zależności od potrzeb klientki, a utrzymują się one nawet do dwóch miesięcy od pierwszej aplikacji. Często do złudzenia przypominają naturalną oprawę oka, zabiegi można bowiem stosować zarówno na górne, jak i na dolne rzęsy, a różnorodna kolorystyka pozwala na idealne dobranie ich do typu urody.

Russian Volume – lider objętości

Rzęsy Russian Volume stworzono specjalnie dla potrzeb metody objętościowej. Ich unikalna budowa, design oraz cienkie podstawy pozwalają na łatwe tworzenie kępek i wachlarzy rzęs. W czasie aplikacji zużywane jest znacznie mniej kleju niż przy metodach 1:1, efekty są jednak długotrwałe, kępki rzęs bowiem położone blisko siebie doskonale wypełniają luki powstałe po ewentualnych ubytkach związanych z cyklem życia rzęs. Model Russian Volume D+ 0,07 ma ekstremalnie duży skręt dający doskonałe i przyciągające uwagę podkręcenie rzęs. Opakowanie zawiera paletkę z 12 rzędami rzęs o długości 8-13 mm, przyklejonymi na białym kontrastowym tle.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian VolumeKlienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...