Wczytuję dane...
Pięknie podkreślony kształt i barwa oczu, to ważny element makijażu.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Spojrzenie, które uwodzi

Spojrzenie głębokie i powłóczyste, jakiego nie sposób zapomnieć, to coś, co z pewnością przyciągnie uwagę mężczyzn. Teraz osiągnięcie spektakularnych rezultatów w stylizacji oka stało się znacznie łatwiejsze. Przy codziennym makijażu nie będzie już potrzebne czasochłonne pokrywanie rzęs tuszem. Przedłużenie i zagęszczenie rzęs jest dostępnym i bezpiecznym zabiegiem, a wykonane przez profesjonalistkę, z użyciem wysokiej jakości produktów Noble Lashes, zapewnia wyjątkowe efekty.

Odkryj już teraz rzęsy Russian Volume w wersji premium!

Kariera stylistki rzęs – nowoczesny zawód dla kobiet

Jeszcze niedawno sztuczne rzęsy kojarzyły się wyłącznie z ozdobą zarezerwowaną dla artystów estrady czy filmu. Aplikacja rzęs nie była tak powszechna, produkty niedostępne w sklepach, a salony kosmetyczne nie dysponowały przeszkolonym personelem. Obecnie zawód i kariera stylistki rzęs stają się bardzo popularne wśród kobiet, a możliwość oferowania swoich usług paniom w każdym wieku, daje szerokie spektrum działania i rozwoju. Zabiegi zagęszczenia i przedłużenia rzęs nie szkodzą naturalnym rzęsom, a efekty są widoczne od razu, ułatwiają codzienny makijaż, dając jednocześnie pewność utrzymania nienagannego wyglądu nawet podczas pływania czy kąpieli.

 

Rzęsy Russian Volume stworzone, by zachwycać!

Unikalna budowa rzęs Russian Volume sprawia, że są one idealne do metod objętościowych, czyli doklejania ich do rzęs naturalnych. Sztuczne rzęsy aplikuje się specjalną techniką, która nie obciąża tych naturalnych, a przy tym daje efekty lekkości i miękkości. Innowacyjny design oraz cieńsze podstawy rzęs ułatwiają układanie ich w wachlarze. Aplikacja daje wyjątkowo wyrazisty rezultat. Sztuczne rzęsy Russian Volume są dostępne w najmocniejszym skręcie D+, dającym spektakularne efekty. Mają one grubość 0,20 mm, a w paletce znajduje się zestaw rzęs o długości od 8 do 13 mm. Można je stosować w jednej aplikacji z rzęsami MINK.

 


 

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...