Wczytuję dane...
Linia Russian Volume jest stworzona do metod objętościowych.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Lampa do salonu stylizacji rzęs

Światło nie może męczyć wzroku, a właściwy sposób jego ukierunkowania powinien dawać jak najlepszą widoczność pozbawioną cieni. Ważne jest również zadbanie o energooszczędne żarówki, które pozwolą na obniżenie kosztów prądu. Przy codziennej wielogodzinnej pracy jego mniejsze zużycie z pewnością zaważy na miesięcznych rachunkach. W ofercie sklepu Noble Lashes znajdziesz doskonałej jakości lampy do przedłużania rzęs w różnych rozmiarach.


Zabiegi przedłużania rzęs metodą objętościową

Nie każda z pań może cieszyć się naturalnie długimi i gęstymi rzęsami. Bywają rzęsy cienkie, zbyt jasne czy też krótkie i mało widoczne, dlatego zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs pomaga w takich sytuacjach wyróżnić oprawę oka i podkreślić jego piękny kształt. W bezpieczny sposób można powiększyć objętość rzęs i nadać im puszystości. Dzięki metodzie objętościowej, polegającej na doklejaniu sztucznej kępki rzęs do naturalnych włosków okalających oko teraz każda z pań ma szansę uzyskać wyjątkowy efekt długich i grubszych rzęs, nawet bez ich tuszowania.


Russian Volume – rzęsy idealne do metod objętościowych

Rzęsy z tej serii z łatwością układają się w efektowne wachlarze, zawdzięczając to swoim cienkim podstawom i specjalnemu designowi. Ich wyrazisty profil, fantastyczny połysk i miękkość dają klientkom komfort użytkowania. Lekkie i delikatne nie obciążają naturalnych rzęs dzięki odpowiednio rozłożonym wektorom sił ciężkości oraz właściwym kątom nachylenia. Do ich aplikacji wykorzystuje się mniejszą ilość kleju niż przy metodzie 1:1, a efekty są bardziej widoczne i długotrwałe. Paletka rzęs Russian Volume C+ 0,15 zawiera 12 rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm.

  

Długości rzęs Russian Volume 

Skręty rzęs Russian Volume

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...