Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy jedwabne porcjowane 0,30 g D 0,25

Rzęsy jedwabne porcjowane Noble Lashes o grubości 0,25 mm oraz mocnym skręcie D to propozycja, z którą stworzysz iście hollywoodzkie spojrzenie. Jest idealna dla odważnych kobiet, które długimi, gęstymi i mocno podkręconymi rzęsami chcą przyciągnąć spojrzenia innych. Prezentowane rzęsy doskonale sprawdzą się również w przypadku Pań, które mają głęboko osadzone oczy, ponieważ nasze rzęsy pięknie je otwierają, podkreślając urodę. Zamów już dziś i stwórz perfekcyjną stylizację z rzęsami jedwabnymi od Noble Lashes.

Rzęsy jedwabne Noble Lashes to produkty najwyższej jakości

Rzęsy jedwabne porcjowane o grubości 0,20 mm i profilu D to produkt wykonany z najwyższej jakości materiału syntetycznego. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom wyróżniają się one lekkością, miękkością i idealnym profilem, a także wysoką odpornością na uszkodzenia. Oferowane rzęsy są bardzo elastyczne i giętkie, dzięki czemu nie sprawiają problemu w codziennym użytkowaniu, nosi się je bardzo komfortowo. Wszystkie te cechy sprawiają, że stały się produktem luksusowym, który z powodzeniem możesz polecić nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Wybierz ekskluzywne rzęsy porcjowane Noble Lashes i stwórz niesamowitą stylizację

Prezentowane w tej ofercie jedwabne rzęsy porcjowane 0,25 mm o profilu D dostępne są w 12 różnych długościach - od 6 do 17 milimetrów. Dzięki okazjonalnej cenie oraz ekonomicznym, 0,30 gramowym porcjom możesz zakupić kilka różnych długości, które pozwolą na bardzo kreatywną pracę i nieograniczone możliwości stylizacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...