Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy żółte jedwabne D 0,20

Coraz częściej zdarza się, że Twoje klientki oczekują nowości i możliwości uzupełnienia klasycznego zabiegu przedłużania rzęs o coś spektakularnego? Postaw zatem na propozycję od Noble Lashes na kolorowe rzęsy porcjowane. Jednym z najpopularniejszych wzorów niewątpliwie są żółte rzęsy jedwabne o profilu D i grubości 0,20 mm, która jest idealna do punktowego stosowania. Model o bardzo mocnym podkręceniu dostępny jest jedynie w dwóch długościach 11 i 13 mm. Oferujemy dużą porcję - aż 0,25 g.

Postaw na rzetelnego przedsiębiorcę, który nigdy Cię nie zawiedzie

Noble Lashes to marka proponująca doskonałej jakości, pełnowartościowe rzęsy syntetyczne, które cenione są przez klientki i stylistki na całym świecie. Żółte jedwabne rzęsy to doskonała okazja do wzbogacenia codziennego, letniego makijażu, stylizacji weselnej, studniówkowej czy sylwestrowej. Kolorowe włoski, podobnie jak modele czarne, nie odkształcają się, nie łamią i wykazują dużą odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura czy wilgoć. Delikatne, miękkie oraz nieobciążające naturalnych włosków rzęsy sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Wybierz profesjonalny asortyment, który przyniesie Ci realne zyski

Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w branży, czy jesteś wykwalifikowaną stylistką, na noblelashes.pl znajdziesz coś dla siebie. W ramach asortyment sklepu oferujemy najlepszej klasy preparaty, produkty i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu przedłużania rzęs. To jednak nie koniec! Na naszej stronie znajdziesz dużą dawkę wiedzy zarówno dotyczącą klasycznych metod pracy, jak i nowych, pojawiających się na rynku trendów. Do każdego zamówienia powyżej 199 zł proponujemy darmową wysyłkę.