Wczytuję dane...
Rzęsy jedwabne są wykonane z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego z dodatkiem włókna syntetycznego.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Rzęsy zielone jedwabne D 0,20

Wykwalifikowana stylistka rzęs znająca potrzeby swoich klientów to z pewnością osoba, której zależy na szerokim asortymencie pozwalającym wykonać każdą, nawet najbardziej wymagającą usługę. W Noble Lashes znajdziesz zielone rzęsy jedwabne stworzone z myślą o spektakularnych stylizacjach. Wyraźna krzywizna profilu D oraz grubość 0,20 mm z pewnością przypadnie do gustu niejednej, nowoczesnej kobiecie. Skorzystaj także z oferty rzęs w innych kolorach oraz o innych profilach.

Rzęsy jedwabne, dzięki którym Twoje klientki będą czuć się zmysłowo

Decydując się na rzęsy jedwabne w zielonym kolorze, każda kobieta będzie czuła się wyjątkowo. Mocne podkręcenie oraz intensywna barwa jedynie podkreśla estetykę i staranność wykonania rzęs syntetycznych. Zestaw o pojemności 0,25 g jest bardzo wydajny i przy punktowym zastosowaniu w zewnętrznym kąciku oka pozwoli na wykonanie usługi u wielu Pań. Jesteśmy przekonani, że gdy tylko zaczniesz pracować z kolorowymi rzęsami, to wprowadzisz je na stałe do swojej oferty. Zielone rzęsy jedwabne o profilu D występują w trzech wariantach długości: 9,11 i 13 mm.

Czy z Noble Lashes możesz pogłębić swoją wiedzę?

Noble Lashes to miejsce, w którym bez wątpienia pogłębisz swoją wiedzę i technikę pracy, a dzięki temu znajdziesz o wiele więcej klientów. W asortymencie sklepu dostępne są główki treningowe z wymiennymi oczami, które pozwolą szlifować umiejętności zarówno na początku swojej drogi, jak i wówczas, gdy Twoje doświadczenie jest duże, lecz poznajesz nowe techniki czy metody pracy. Co więcej, w Polsce i między innymi w takich krajach, jak Szwecja, Irlandia, Niemcy, Włochy, Belgia czy Szkocja nasi wykwalifikowani instruktorzy prowadzą szkolenia z zakresu przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz metodami objętościowymi. Zachęcamy do skorzystania z kursów!


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...