Wczytuję dane...
Każda kobieta marzy o spektakularnym spojrzeniu, a Ty jako stylistka możesz jej to zapewnić. Wystarczy, że skorzystasz z produktów do stylizacji z naszej oferty.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Piękne spojrzenie dzięki rzęsom Mink Smart

W Noble Lashes znajdziesz rzęsy Mink Smart, które wyróżniają się wysoką jakością. Są miękkie i idealnie komponują się z rzęsami naturalnymi. Zaletą modelu jest także imponujący blask, który przyciąga uwagę do oczu. Linia Smart ma mniejsze opakowania, co ułatwi Ci przechowywanie rzęs.

rzęsy syntetyczne Mink Smart

Rzęsy Mink Smart – wysoka jakość i piękny wygląd

Oferowane przez nas rzęsy Mink Smart charakteryzują się wyjątkowo estetycznym wyglądem, a przy tym są wygodne do pracy. Produkty zostały przyklejone do opakowania w delikatny sposób, dlatego sprawnie i bez trudu wyjmiesz tyle rzęs ile, będzie Ci w danej chwili potrzebne. Rzęsy Mink Smart możesz połączyć z modelami z serii Express. Podczas pracy zapewnij sobie maksymalny komfort. Zrobisz to dzięki wygodnej podkładce na klej, która może mieć formę pierścionka, co umożliwi Ci trzymanie kleju w zasięgu ręki.

Paletka rzęs Mink Express syntetyczna

Pozostałe produkty do stylizacji rzęs w Noble Lashes

W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które ułatwią Ci pracę stylistki. Oprócz wyjątkowych rzęs Mink Smart przygotowaliśmy również pęsety. Wśród nich znajdują się modele idealne dla osób początkujących – są wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego dobrze leżą w dłoni. Oferujemy również pęsety do metod objętościowych – charakteryzują się dużą powierzchnią kontaktu. Jeśli chcesz sobie zapewnić maksymalny komfort w trakcie przedłużania rzęs, sprawdź pęsety, które są pokryte gumową warstwą. Będą lepiej utrzymywały się w dłoni. Przygotowaliśmy pęsety w różnych kolorach, co pozwoli Ci dopasować je do wyglądu salonu. Zwrócenie uwagi na taki szczegół z pewnością spodoba się Twoim klientkom.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...