Wczytuję dane...
Eco Volume Lashes D 0,10 to wysokiej jakości rzęsy dla szczególnie wymagających klientek.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Własna firma - sposób na pracę!

Formalne założenie firmy zajmie Ci niewiele czasu, ale odtąd będziesz odpowiadać za wszystko, dlatego wybierz to, co lubisz i o czym wiesz najwięcej, bo wtedy praca będzie Twoją pasją. Zawód stylistki rzęs to dla wielu pań praca idealna, a my pomagamy zarówno podczas rozpoczęcia, jak i w jej codziennym wykonywaniu, prezentując całą gamę niezbędnych produktów.

 

 

Pracuj tak, jak lubisz dzięki Noble Lashes!

Nasza firma zapewnia wysokiej jakości kursy i szkolenia dla pań, które wybrały zawód stylistki rzęs. Dostępne w różnych miastach spotkania z wykwalifikowanymi instruktorami pomogą zgłębić najważniejsze zagadnienia i nauczą, jak zostać nowym pracownikiem branży beauty. Jeśli praca stylistki stanie się Twoją codziennością, zapraszamy również do zakupu produktów naszej marki. Wśród nich znajdziesz sprzęt do wyposażenia salonu, profesjonalną odzież, akcesoria do pracy oraz szeroką gamę sztucznych rzęs. Razem z nami zadbasz również o naturę, przystępując bowiem do akcji ECO AND NOBLE ochronisz środowisko, a przy tym otrzymujesz darmowe produkty do przedłużania rzęs.

 

Ec Volume Lashes kępka rzęs

 

Eco rzęsy dla wymagających klientek

Kupując je, dbasz również o środowisko naturalne, ich opakowanie jest bowiem wykonane z biodegradowalnego papieru Kraft. Wyjątkowo lekkie rzęsy są też miękkie i z łatwością możesz tworzyć z nich kępki nadające rzęsom puszystości. Przedłużenie rzęs to zabieg, który wymaga cierpliwości i precyzji. Teraz, dzięki ulepszonej taśmie, możesz odklejać rzęsy bez problemu, a aplikacja i tworzenie kępek staje się łatwiejsze i szybsze, ponieważ są one lepiej widoczne na jasnym tle paska. Czarny, głęboki kolor rzęs Eco Volume Lashes D 0,10 i duży skręt nadaje oprawie oka zalotności i niezwykłej głębi. W opakowaniu znajduje się 12 rzędów rzęs.

Przedłużanie rzes z Noble Lashes Eco

Eco Volume lashes by Noble Lashes

Skręt Eco Volume Lashes


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...