Wczytuję dane...
Linia Camellia Blossom jest przeznaczona do metod objętościowych. Taka stylizacja to jeden z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie maksymalnie podkreślonej i wyrazistej oprawy oka.

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metody przedłużania rzęs

Dla stylistki jest to jednak szereg różnorodnych metod polegających na stosowaniu odmiennych produktów i innego sposobu mocowania rzęs. Wśród wykonywanych zabiegów wyróżnia się między innymi 1:1, objętościowe, a wśród nich 2D-10D, doklejanie wachlarzy rzęs Russian Volume, a także metodę piórkową, ombre, Kim Camellia czy Blink&Go.


Rzęsy Camellia Blossom

Inspiracja i nazwa pochodzą od głębokiego i zmysłowego spojrzenia Kim Kardashian - jednej z najpopularniejszych amerykańskich celebrytek. Linia Camellia Blossom to delikatne i lekkie rzęsy syntetyczne, które sprawdzą się przy metodzie Kim Camellia. Pobieranie rzęs z taśmy ułatwia ich ułożenie na powiece w stopniowanej długości.

Lekkie rzęsy Camellia 0,07

Stosując rzęsy Camellia 0,07, z łatwością można uzyskać efekt gęstości i lekkości, bowiem ich struktura i elastyczność idealnie nadają się do metod objętościowych. Połyskujące i lekko podkręcone doskonale naśladują naturalne włoski. Atrakcyjne i głębokie spojrzenie oraz efekt zbliżony do naturalnego powstaje dzięki użyciu włosków o stopniowanej długości. Szybkie odklejanie z paska i ułożenie w jednym rzędzie rzęs o różnej długości usprawnia aplikację. W opakowaniu znajdują się rzęsy o skręcie B i C. W każdym rzędzie przymocowano włoski w czterech różnych długościach. Na paletce znajdują się rzęsy o wymiarach od 6 do 15 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...