Wczytuję dane...
Linia Camellia Blossom jest przeznaczona do metod objętościowych. Taka stylizacja to jeden z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie maksymalnie podkreślonej i wyrazistej oprawy oka.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Metody przedłużania rzęs

Dla stylistki jest to jednak szereg różnorodnych metod polegających na stosowaniu odmiennych produktów i innego sposobu mocowania rzęs. Wśród wykonywanych zabiegów wyróżnia się między innymi 1:1, objętościowe, a wśród nich 2D-10D, doklejanie wachlarzy rzęs Russian Volume, a także metodę piórkową, ombre, Kim Camellia czy Blink&Go.


Rzęsy Camellia Blossom

Inspiracja i nazwa pochodzą od głębokiego i zmysłowego spojrzenia Kim Kardashian - jednej z najpopularniejszych amerykańskich celebrytek. Linia Camellia Blossom to delikatne i lekkie rzęsy syntetyczne, które sprawdzą się przy metodzie Kim Camellia. Pobieranie rzęs z taśmy ułatwia ich ułożenie na powiece w stopniowanej długości.

Lekkie rzęsy Camellia 0,07

Stosując rzęsy Camellia 0,07, z łatwością można uzyskać efekt gęstości i lekkości, bowiem ich struktura i elastyczność idealnie nadają się do metod objętościowych. Połyskujące i lekko podkręcone doskonale naśladują naturalne włoski. Atrakcyjne i głębokie spojrzenie oraz efekt zbliżony do naturalnego powstaje dzięki użyciu włosków o stopniowanej długości. Szybkie odklejanie z paska i ułożenie w jednym rzędzie rzęs o różnej długości usprawnia aplikację. W opakowaniu znajdują się rzęsy o skręcie B i C. W każdym rzędzie przymocowano włoski w czterech różnych długościach. Na paletce znajdują się rzęsy o wymiarach od 6 do 15 mm.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...