Wczytuję dane...
instruktorka Paulina Gieniec

Paulina Gieniec

Kursy przedłużania rzęs w Gryfinie

Lashes&Brows Academy, Kochanowskiego 17A, Gryfino, tel: 886 196 874

Miłośniczka stylizacji rzęs i brwi od 2010 roku, magister socjologii i Absolwentka studium stylizacji rzęs, makijażu i paznokci. Instruktor Noble Lashes od 2014 (pierwszy Instruktor Noble Lashes w Woj. Zachodniopomorskim). Nieustannie uczestniczy w najlepszych szkoleniach rzęsowo-brwiowych u najsławniejszych osób z tejże dziedziny. Jej wiedza jest ciągle aktualizowana nie tylko dzięki uczestnictwie w najlepszych szkoleniach czy w mistrzostwach, ale także dzięki udziale w najlepszych konferencjach i wykładach z dziedziny stylizacji rzęs i brwi oraz liftingu/laminowania rzęs. Ma na koncie dziesiątki skutecznie i czynnie rzęsujących kursantów. Każde szkolenie u niej to morze wiedzy i doświadczeń. W swoją pasjo-pracę wkłada całe serce.

Przekazuje wiedzę czytelnie i skrupulatnie. Dzieli się swoim doświadczeniem. Jest wymagająca i konsekwentna. Nie ma u niej pytania bez odpowiedzi. Nawet po odbytym szkoleniu jest w stałym kontakcie ze swoimi kursantkami. Zaszczepia zamiłowanie do rzęs i sama dzięki temu spełnia się zawodowo. Wyznaje zasadę "Jeśli chcesz być najlepszy w tym co robisz, staraj się każdego dnia, ćwicz, pracuj i udoskonalaj. Nim się obejrzysz, zdobędziesz szczyty, dotąd nieosiągalne." 

Jako, że jej firma posiada wpis do Instytucji szkoleniowych, można u niej odbyć szkolenia z dofinansowaniem z Urzędu Pracy (100% ceny pokrywa Urząd) oraz z EFS – finansowanie z funduszy unijnych (nawet do 80%). Jej szkolenia wyróżnia to, że są certyfikowane przez firmę DEKRA, co daje najwyższy standard jej usług szkoleniowo-rozwojowych dzięki zdobytemu certyfikatowi SUS 2.0, który posiada niewiele instytucji szkoleniowych.

Przeprowadzane kursy w Gryfinie: