Wczytuję dane...
instruktorka Joanna Kolbusz

stylistka Joanna Pleban, szkolenia Dublin

Joanna Kolbusz
Kursy przedłużania rzęs w Dublinie
Glamour Look Beauty Salon, Unit 10, Belgard Square West, Cookstown Way, Tallaght, Dublin 24, tel: +353 85 77 37 870

Mgr Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Właścicielka gabinetu kosmetycznego i jednostki szkoleniowej w Dublinie. Prowadzi szkolenia z zakresu kosmetologii, przedłużania rzęs oraz microbladingu.

Posiada cechy najlepszego instruktora: ogrom wiedzy, doświadczenie pedagogiczne, cierpliwość i empatię. W swojej karierze prowadziła wiele szkoleń grupowych, jednak najbardziej ceni sobie indywidualne podejście do kursanta. Podczas kursów swoim ciepłem przełamuje największe lody, a optymizmem i wiarą we własne siły zaraża wszystkich bez wyjątku. Uczy nie tylko jak prawidłowo wykonać daną usługę, ale również jak umiejętnie ją sprzedać i zdobyć serce klienta. Bycie instruktorem zobowiązuje, dlatego nieustanne szkolenie się i pogłębianie wiedzy jest nieodzowną częścią jej pracy.

Zawsze podkreśla, że marzenia nie spełniają się same, trzeba im w tym pomóc. Jako instruktor kieruje się mottem: "Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł".

Szkolenia prowadzone przez Panią Joannę są w pełni akredytowane, co gwarantuje studentom możliwość wykupienia ubezpieczenia.

Przeprowadzane kursy w Dublinie: