Wczytuję dane...
instruktorka Anastazja Balon

Anastazja Balon

Kursy przedłużania rzęs w Katowicach

Beauty Academy, Katowicka 15, Katowice, tel: 881 034 167

Wizażystka i dyplomowana kosmetyczka. Stylizacją rzęs zajmuje się od 2012 roku, wizażem od 2011 roku. Od tego czasu stale rozwija swoje umiejętności, dokształca się i pracuje aby osiągać coraz lepsze efekty w swojej pracy. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, stawia na jakość, a nie na ilość. Ukończyła liczne szkolenia z różnych technik u wielu instruktorów w ciągu ostatnich kilku lat i wciąż się doszkala.

Specjalizuje się w szkoleniach z metody klasycznej i puszystych, dokładnych metodach objętościowych. Według niej idealna aplikacja to taka w której oprócz zagęszczenia rzęs i podkreślenia oka, widać wciąż lekkość i brak przesady. Szczególnym jednak zamiłowaniem cieszą się puszyste aplikacje objętościowe z użyciem kolorowych rzęs - w codziennej pracy z klientkami również często stylizuje oko kolorami.

Swoją ogromną wiedzę i doświadczenie przekazuje na szkoleniach. Szkolenia zawsze mają charakter indywidualny i są dostosowane do poziomu zaawansowania konkretnego kursanta. Prowadzone w malutkich grupach, w których łatwiej wyłapać błędy i odkryć nad czym jeszcze będzie trzeba pracować. Po szkoleniach utrzymuje kontakt z kursantami odpowiadając na pytania i obserwując ich rozwój. 

Przeprowadzane kursy w Katowicach: