Wczytuję dane...
instruktorka Agnieszka Suchenek

Agnieszka Suchenek

Kursy przedłużania rzęs w Londynie

Blondes & Browns, 71 The Grove, W5 5LL , Ealing Broadway, Londyn, tel: 07950801380

Świat Beauty malował się w jej głowie mniej więcej od czasu pierwszego tuszowania rzęs. W rodzinnej Łodzi zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych nabierając tylko apetytu na kolejne kwalifikacje i specjalizacje związane ze sferą piękna.

Od 12 lat dopieszcza wizualnie i mentalnie londyńskie klientki, dostarczając im barwne i sukcesywnie powiększające się portfolio usług, w odpowiedzi na bieżące rynkowe trendy i oczekiwania. Z tytułem Wizażystki ukończyła warszawską szkołę MAKE UP FOREVER. Kobieta drogi. Jeśli nie spędza czasu w swoim londyńskim gabinecie, zdobywa nowe umiejętności na szkoleniach na trasie między Anglią a Polską. Będąc w kraju walczy o wolny czas z kolejką, chętnych do zabiegów z jej ręki, kandydatek. Jest doceniana za szeroki repertuar umiejętności oraz marek z którymi współpracuje. Od ponad roku specjalizuje się także w makijażu permanentnym.

Stylizacją rzęs zajmuje się ponad 6 lat. Od razu poczuła ją, jako bliskie dopełnienie tematyki wizażu, do którego ma dobrą rękę i ciepłe serce. Z tego zakresu szkoliła się u największych sław z Polski, Rosji, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. 

Sama jako instruktor pracuje z wielką precyzją i jeszcze większymi wymaganiami wobec kursantek, potrafiąc zachować przy tym cierpliwy i pogodny ton komunikacji.Swoje kursantki zaraża pasja do rzęs od momentu złapania pęsety.

Przeprowadzane kursy w Londynie: