Wczytuję dane...
instruktorka Katarzyna Barth

stylistka Katarzyna Barth, kursy Nowy Sącz

Katarzyna Barth

Kursy przedłużania rzęs w Nowym Sączu

Nowy Sącz, Gwardyjska 20, tel: 512 344 622

Absolwentka Kosmetologii oraz Turystyki Uzdrowiskowej i Odnowy Biologicznej. Po studiach zajęła się jednak makijażem a zaraz potem stylizacją rzęs. Pierwsze szkolenie z metody 1:1 odbyła w 2009 roku. Świat rzęs szybko stał się jej pasją i sposobem na życie. W 2012 roku otworzyła własne Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs, które specjalizuje się tylko w zabiegach stylizacji rzęs, brwi oraz makijażu.

Niedługo potem została instruktorem i zajęła się prowadzeniem szkoleń. W swojej działalności posiada także sklep stacjonarny i internetowy, który sprzedaje produkty do przedłużania rzęs i wizażu. Nieustannie się dokształca biorąc udział w licznych kursach, warsztatach i spotkaniach branżowych. Dzięki czemu potrafi sprostać wymaganiom klientów i kursantów oraz jest na bieżąco w ciągle rozwijającym się sektorze stylizacji rzęs oraz całym świecie kosmetycznym. Stale także powiększa swój zespól.

Wszystkie stylistki, które zatrudnia wprowadziła osobiście, od podstaw w świat rzęs i dzięki temu, że kochają to co robią tworzą wspólnie zespół marzeń. Praca z ludźmi sprawia jej niezwykłą przyjemność, potrafi przekazać wiedzę i wprowadzić serdeczną atmosferę. A po szkoleniu zawsze służy radą i pomocą. Kursanci mogą liczyć na stały kontakt a Centrum to prawdziwa oaza spokoju i relaksu.

Przeprowadzanie kursy w Nowym Sączu: