Wczytuję dane...
instruktorka Paulina Kamińska

stylistka Paulina Kamińska, szkolenia Ostrowiec Świętokrzyski

Paulina Kamińska

Kursy przedłużania rzęs w Ostrowcu Świętokrzyskim
Studio Urody Akademia Piękna, Jana Pawła II 63B, Ostrowiec Świętokrzyski, tel: 514 428 361

Absolwentka Warszawskiej Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Uzyskała tytuł licencjonowanego kosmetologa w specjalizacji SPA & Wellness oraz tytuł magistra w kierunku kosmetyki estetycznej.

Od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z kosmetyką i pielęgnacja urody. Przekonana o właściwym wyborze ścieżki kariery zawodowej konsekwentnie realizuje swój plan i obrany cel. Mając na uwadze ciągłe doskonalenie kunsztu kosmetycznego równolegle ze studiami uczestniczyła w licznych szkoleniach m.in. z zakresu stylizacji paznokci, rekonstrukcji brwi, microblading’u oraz stylizacji rzęs.  Od 2012 roku prowadzi własny salon kosmetyczny gdzie łączy swoją pasję z pracą zawodową. Uwielbia spędzać czas ze swoimi klientkami dając im chwilę relaksu oraz dbając o ich urodę oraz dobre samopoczucie. Pierwsze szkolenie z zakresu stylizacji rzęs odbyła w 2011 roku, rozpoczynając tym samym kalejdoskop rzęsowych zdarzeń. Stale podnosi swoje kwalifikacje w tym kierunku oraz jest uczestnikiem licznych imprez branżowych. Stylizacja rzęs oraz brwi okazała się jej największą pasją. Właśnie w tym kierunku pragnie nieustająco rozwijać swoje kwalifikację i  dążyć do perfekcji. Jest miłośniczką lekkich objętości oraz finezyjnego podkreślenia głębi spojrzenia.

Od 2016 roku znajduje się w gronie instruktorek Noble Lashes. Jako pierwsza instruktorka z zakresu stylizacji rzęs w województwie świętokrzyskim rzetelnie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie kursantkom. W kameralnej atmosferze daje z siebie wszystko aby w przyszłych stylistkach zaszczepić pasję do pięknego świata stylizacji rzęs.

Przeprowadzane kursy w Ostrowcu Świętokrzyskim: