Wczytuję dane...
instruktorka Karolina Bieńkowska

stylistka Karolina Bieńkowska, szkolenia Wiedeń

Karolina Bieńkowska
Kursy przedłużania rzęs w Wiedniu
Carolalashes, Wiedeń, Austria, tel: 00436605999153

Z wykształcenia logistyk, z zamiłowania stylistka i instruktor przedłużania rzęs. Pasja do stylizacji rzęs odmieniła jej życie, w pełni oddała się temu zawodowi w 2014 roku. Właścicielka salonu Carolashes, w którym nie tylko upiększa oczy swoich klientek, ale również wprowadza w świat rzęsowej magii swoich kursantów.

Uczestniczy w wielu kursach międzynarodowych instruktorek, udoskonalając swoje umiejętności jak i poszerzając swoją wiedzę. Zależy jej aby szkolenia przeprowadzane przez nią były na międzynarodowym poziomie. Zdobytą wiedzę ze szkoleń chętnie przekazuje swoim kursantom, oczekując doskonałych efektów w pracach szkoleniowych jak i późniejszych aplikacjach swoich podopiecznych. Swoją pomoc oferuje również po zakończeniu szkolenia utrzymując stały kontakt ze swoimi uczniami, a także służąc dobrą radą.

Konsekwencja w dążeniu do celu, sumienność jak i pracowitość to hasła towarzyszące jej nie tylko w zawodzie, ale i życiu prywatnym. Dla kursantów ma ogrom cierpliwości jak i ciepła, które pomagają rozluźnić ręce podczas szkoleń.

Przeprowadzane kursy w Wiedniu:

Osiągnięcia:

  • I miejsce - 1:1 w kategorii Expert  Lash Agora (Austria)
  • I miejsce w 1:1 Hungarian  Europe Open Cup 2017 
  • II miejsce - 3-4D w kategorii  Expert Lash Agora (Austria )
  • II miejsce - 5-6 D w kategorii  Expert Lash Agora  (Austria)
  • III miejsce - 2D w kategorii Expert Lash Agora (Austria)
  • Nagroda specjalna za 1:1 od Nelly Soimina