Wczytuję dane...
Pomarańczowe rzęsy kojarzą się z ogniem i energią. Piękna, głęboka barwa doskonale podkreśli brązowe i piwne oczy.
średnia: 0.0  ocen: 0

Darmowa przesyłka
powyżej 199 zł

Przesyłki wysyłamy codziennie
od poniedziałku do piątku.

Niezwykły kolor

Jest to kolor mocno nasycony, ale nie neonowy. Dzięki temu sprawdzi się równie dobrze w codziennej stylizacji rzęs, jak i wieczorowej. Pokochają go kobiety pozytywne i pełne energii.

Rzęsy Pomarańczowe Norki

Syntetyczne Rzęsy Pomarańczowe Norki swój urok zawdzięczają zmieniającej się barwie. Źródło światła wpływa na to, jaki kolor jest widoczny. W świetle sztucznym wyglądają na idealnie czarne, z kolei w świetle dziennym na pierwszy plan wychodzi połyskujący, pomarańczowy kolor. Rzęsy są wytrzymałe, elastyczne i odporne na wiele czynników zewnętrznych. Wilgoć i wysoka temperatura nie powodują naruszenia ich struktury i kształtu. Nie obciążają rzęs naturalnych i nie narażają na zniszczenia, wręcz przeciwnie - doskonale się z nimi komponują. Są lekkie i miękkie, a ich noszenie jest prawie niewyczuwalne. Rzęsy Noble Lashes to produkt, który spełni oczekiwania profesjonalnych stylistek rzęs.Paleta Noble Lashes

Paleta przede wszystkim umożliwia bezpieczne przechowywanie rzęs bez narażenia ich na ewentualne uszkodzenia lub odkształcenia. Została zaprojektowana tak, aby ułatwić aplikację. Specjalna taśma, która jest solidnie przymocowana do spodu palety, zabezpiecza rzęsy przed zmianą pozycji. Rzęsy można odklejać pojedynczo lub kilka sztuk jednocześnie, co bardzo ułatwia pracę. Paleta zawiera sześć rzędów rzęs o długości od 8 do 13 mm i grubościach: 0,07, 0,10 lub 0,15 mm. Tak różnorodna oferta umożliwia dopasowanie rzęs do indywidualnych oczekiwań każdej klientki.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...